
Závesné svietidlo Costa, 3x biele kovové tienidlo, w
Kovový, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Na odoslanie o 3 dniDostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Závesné LED svietidlo Pablo 231 predstavuje spojenie jedinečného dizajnu a vysokých technických parametrov. Svietidlo disponuje tromi zabudovanými LED modulmi s celkovým výkonom 48 W , čo zodpovedá až 240 W pri použití tradičných žiaroviek. Výkonný svetelný zdroj zabezpečuje vynikajúcu svetelnosť so svetelným tokom až 3360 lm a príjemnou neutrálnou farbou svetla s teplotou 4000 K . Rozmery svietidla sú univerzálne: šírka 72 cm , hĺbka 12 cm , pričom výšku závesu je možné flexibilne nastaviť až do 90 cm , čím ho ľahko prispôsobíte rôznym typom interiérov. Závesné LED svietidlo Pablo 231 je ideálne pre menšie, ale aj priestrannejšie miestnosti. Vďaka intenzívnemu svetlu, možnosti nastavenia výšky a univerzálnej bielej farbe sa výborne hodí do obývacích izieb, spální, kuchýň alebo jedální. Rovnako dobre poslúži aj v kanceláriách či konferenčných miestnostiach. Svietidlo je možné kombinovať s ďalšími produktmi z kolekcie Pablo a vytvoriť tak jednotnú a harmonickú kompozíciu v interiéri.
| Umiestnenie | Do kuchyne, Do spálne a obývačky |
|---|---|
| Hlavný materiál | Kov, Plast |
| Doporučený typ žiarovky | LED |
| Farba | Biela |
| Štýl | Moderný, Škandinávsky |
| Zapínanie | Vypínač |
| Tvar | Atypické |
| Farba svetla | Denné biele |
| Výška svietidla | 50-90 cm |
| Šírka svietidla | 72 cm |
| Hĺbka svietidla | 12 cm |
| Hmotnosť | 3,90 kg |
| Svietivosť | 3360 lm |
| Trieda ochrany | IP20 |
| Plu kód | 02693732310 |
| Materiál | Akryl, Kov |
| Nastavenie výšky | Áno |
| Výkon | 48 W |
| Kolekcia | Neuvedené |
| Počet zdrojov svetla | Neuvedené |
| Vstavaný zdroj svetla | Áno |
| Výrobca | EUlight by MILAGRO |

Kovový, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Na odoslanie o 3 dni
Sklenený, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
Kovový, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
LED, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Do kuchyne, kovový, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
Sklenený, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
Sklenený, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
Kovový, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Do kuchyne, LED, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, v retro štýle, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
Kovový, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Na odoslanie o 1 deň
Kovový, sklenený, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
Kovový, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Kovový, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Kovový, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Drevený, LED, kovový
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
Drevený, v modernom štýle, plastový
Na odoslanie o 3 dni
Sklenený, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
LED, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
Drevený, v modernom štýle, plastový
Na odoslanie o 3 dni
Drevený, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Sklenený, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Na odoslanie o 3 dni
Kovový, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
Kovový, sklenený, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
LED, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Sklenený, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Do kuchyne, LED, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Drevený, kovový, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
Kovový, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
Sklenený, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
Kovový, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
V modernom štýle, papierový, zapínaný vypínačom
Na odoslanie o 3 dni
Na whisky, sklenený
Na odoslanie o 1 deň
Na whisky, sklenený
Na odoslanie o 1 deň
Na whisky, sklenený
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
Na whisky, v sadách
Na odoslanie o 1 deň
Na whisky, v sadách
Na odoslanie o 1 deň
Do kuchyne, do obývačky, do spálne
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
Do kuchyne, do obývačky, do spálne
Na odoslanie o 1 deň
28×1 cm, bambusová, so stojanom
Na odoslanie o 3 dni
52×30 cm, sklenená, hranatá
Na odoslanie o 3 dni
Black-out, kusový, polyesterový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
Do kuchyne, do obývačky, do spálne
Na odoslanie o 1 deň
Do kuchyne, do obývačky, do spálne
Na odoslanie o 1 deň
Do kuchyne, do obývačky, do spálne
Na odoslanie o 1 deň
Na šampanské, v sadách
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 dniDoprava zadarmo
94×34 cm, nástenné, kovové
Na odoslanie o 3 dni
Do kuchyne, do obývačky, do spálne
Na odoslanie o 1 deň
Do kuchyne, do obývačky, do spálne
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
Keramická, stolná
Na odoslanie o 1 deň