Porovnajte ceny od 180,9 € do 198,2 € v 2 e-shopoch:
Závesné LED svietidlo Nix, 2x LED 50w, 3000k, b
Odporúčané ponuky
Vyberte si z 2 e-shopov v cenovom rozpätí od 180,9 € do 198,2 €:
História cien
- 31. 5. 2026 - 180,9 €
- 21. 5. 2026 - 180,9 €
- 8. 5. 2026 - 189,55 €
- 30. 4. 2026 - 180,9 €
- 12. 4. 2026 - 199,2 €
- 31. 5. 2026 - 180,9 €
- 21. 5. 2026 - 180,9 €
- 8. 5. 2026 - 180,9 €
- 30. 4. 2026 - 180,9 €
- 12. 4. 2026 - 180,9 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
Závesné LED svietidlo Nix Black 518 patrí medzi moderné a štýlové stropné lampy. Svietidlo tvoria dve závesné tienidlá v tvare horizontálne uložených štvorcov s rôznou veľkosťou od 40 cm do 60 cm . Tienidlá sú upevnené na nastaviteľných závesoch s maximálnou dĺžkou až 100 cm , čo umožňuje prispôsobenie rôznym výškam miestností. Na strope sú upevnené elegantnou, čiernou štvorcovou základňou. Svietidlo disponuje energeticky úspornými LED modulmi s celkovým výkonom 50 W , ktoré zodpovedajú výkonu tradičnej žiarovky 250 W . Teplé biele svetlo s farebnou teplotou 3000 K a svetelným tokom 3500 lm vytvára príjemnú a útulnú atmosféru. Elegantné čierne prevedenie svietidla Nix Black 518 skvele zapadne do každej modernej miestnosti. Ideálne sa hodí do interiérov s výraznými farebnými akcentmi a minimalistickým dizajnom, ako sú obývacie izby, jedálne alebo moderné kancelárie.
Parametre
| Umiestnenie | Do spálne a obývačky |
|---|---|
| Hlavný materiál | Kov |
| Doporučený typ žiarovky | LED |
| Štýl | Moderný, Škandinávsky |
| Zapínanie | Vypínač |
| Tienidlo | S tienidlom |
| Tvar | Hranaté |
| Farba svetla | Teplé biele |
| Farba | Čierna |
| Výška svietidla | 40-100 cm |
| Šírka svietidla | 60 cm |
| Hĺbka svietidla | 60 cm |
| Priemer/šírka tienidla | 1,5 cm |
| Výška tienidla | 1,5 cm |
| Hmotnosť | 1,70 kg |
| Svietivosť | 3500 lm |
| Trieda ochrany | IP20 |
| Plu kód | 02693735182 |
| Materiál | Akryl, Kov |
| Nastavenie výšky | Áno |
| Počet zdrojov svetla | Neuvedené |
| Vstavaný zdroj svetla | Áno |
| Výkon | 50 W LED |
| Kolekcia | Nix |
| Výrobca | EUlight by MILAGRO |
Podobné produkty

Závesné LED svietidlo Nix, 3x LED 117w, 3000k, b
LED, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
Závesné LED svietidlo Astro, 1x LED 40w, 3000-4000k, b
LED, kovový, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
Dizajnové závesné svietidlo mosadz 64 cm - Pia
Do kuchyne, LED, kovový
Skladom
Závesné svietidlo Diamond Spider, 4x textilné tienidlo (mix 10 farieb), (výber z 2 farieb konštrukcie)
Kovový, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Závesné svietidlo Nuvola Spider 3, 4x drôtené tienidlo (výber z 2 farieb)
Kovový, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Závesné LED svietidlo Nest, 2x LED 77w, 4000k, b
LED, kovový, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
Závesné LED svietidlo Gravity, 1x LED 36w, 4000k, b
LED, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Závesné svietidlo Diamond Gold Spider, 1x čierne/zlaté textilné tienidlo
Kovový, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Na odoslanie o 3 dni
Závesné svietidlo Nuvola Spider 3, 2x drôtené tienidlo (výber z 2 farieb)
Drevený, kovový, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dniModerný koľajnicový systém čierny s 3 závesnými svietidlami a 2 stropnými svietidlami Gunmetal 1-fázový - Iconic Lloyd Pulley
Do kuchyne, LED, kovový
SkladomDoprava zadarmo
LED Luster na lanku LED/30W/230V 4000K pr. 60 cm
Do kuchyne, LED, kovový
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Závesné svietidlo Timber Spider 8, 2x drevené tienidlo
Drevený, kovový, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
Závesné svietidlo Toronto, 2x chrómové drôtené tienidlo
Kovový, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Na odoslanie o 3 dni
Závesné svietidlo Vienna, 1x biele/čierne textilné tienidlo, (fi 40cm), b
V modernom štýle, zapínaný vypínačom, s tienidlom
Na odoslanie o 3 dni
Stropné svietidlo Nuvola Trio, 3x zlaté drôtené tienidlo
Kovový, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Závesné svietidlo Milano Spider, 2x textilné tienidlo (mix 4 farieb), (výber z 2 farieb konštrukcie)
Kovový, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Na odoslanie o 3 dni
Závesné svietidlo Toronto, 1x chrómové drôtené tienidlo
Kovový, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Na odoslanie o 1 deň
Závesné svietidlo Toronto Spider, 1x zlaté drôtené tienidlo, (výber z 2 farieb konštrukcie)
Kovový, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Na odoslanie o 3 dni
Závesné LED svietidlo Gravity, 3x LED 108w, 4000k, b
LED, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
Závesné LED svietidlo Orion, 2x LED 53w, 3000k, b
LED, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
Závesné svietidlo Fusion Spider, 2x drôtené tienidlo (výber z 2 farieb)
Kovový, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Na odoslanie o 3 dni
Závesné svietidlo Toronto Spider, 2x zlaté drôtené tienidlo, (výber z 2 farieb konštrukcie)
Kovový, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Na odoslanie o 3 dni
Závesné svietidlo Milano Spider, 4x textilné tienidlo (mix 4 farieb), (výber z 2 farieb konštrukcie)
Kovový, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Závesné svetlo Industrial - Ø 78 * 41 cm / E27 Max 3 * 40 W
Kovový, zapínaný vypínačom, v industriálnom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Globo 15393 - Luster na lanku VITIANO 1xE27/60W/230V
LED, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Závesné LED svietidlo Doublemoon, 2x LED 30w, 4000k, b
LED, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Závesné svietidlo Milano Spider, 1x textilné tienidlo (výber zo 4 farieb), (výber z 2 farieb konštrukcie)
Drevený, kovový, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
Závesné svietidlo Timber Spider 1, 1x drevené tienidlo
Drevený, kovový, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
Závesné svietidlo Timber Spider 3, 1x drevené tienidlo
Drevený, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Na odoslanie o 3 dni
Závesné LED svietidlo Ambar, 2x LED 35w, 4000k, b
LED, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Závesné LED svietidlo Nest, 1x LED 43w, 4000k, b
LED, kovový, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
Závesné svietidlo Timber Spider 2, 2x drevené tienidlo
Drevený, kovový, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni






