









Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Závesné svietidlo Coppa 436 predstavuje štýlový doplnok do každého moderného interiéru. Svietidlo zaujme elegantným a originálnym dizajnom akrylového tienidla v tvare pohára, ktoré vytvára jedinečnú atmosféru v miestnosti. Tento model je ideálnou voľbou pre obývačky, kuchyne alebo štýlovo zariadené bary a reštaurácie. Lampa disponuje jedným zdrojom svetla s úsporným LED modulom s výkonom 5 W , ktorý poskytuje svetelný tok s hodnotou 350 lumenov . Neutrálna farba svetla s teplotou chromatičnosti 4000 K je príjemná na oči a zaručuje vysoký komfort používania. Veľkou výhodou svietidla je možnosť nastavenia výšky závesu od 50 do 100 cm , vďaka čomu je možné ho jednoducho prispôsobiť nízkym aj vysokým stropom. Rozmery tienidla sú 18 cm na výšku a 10 cm na šírku .
| Umiestnenie | Do kuchyne |
|---|---|
| Hlavný materiál | Kov, Plast |
| Doporučený typ žiarovky | LED |
| Štýl | Moderný, Škandinávsky |
| Zapínanie | Vypínač |
| Tienidlo | S tienidlom |
| Tvar | Atypické |
| Farba svetla | Denné biele |
| Farba | Biela |
| Výška svietidla | 40-100 cm |
| Šírka svietidla | 10 cm |
| Hĺbka svietidla | 10 cm |
| Hmotnosť | 0,50 kg |
| Svietivosť | 350 lm |
| Trieda ochrany | IP20 |
| Plu kód | 07377244363 |
| Materiál | Akryl, Kov |
| Nastavenie výšky | Áno |
| Výkon | 5 W LED |
| Počet zdrojov svetla | Neuvedené |
| Vstavaný zdroj svetla | Áno |
| Kolekcia | Coppa |
| Výrobca | EUlight by MILAGRO |

Kovový, sklenený, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
Kovový, sklenený, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
Kovový, sklenený, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Kovový, sklenený, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
LED, kovový, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Kovový, sklenený, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
Do kuchyne, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Sklenený, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Na odoslanie o 3 dni
Do kuchyne, drevený, kovový
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
V modernom štýle, plastový, zapínaný vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Do kuchyne, drevený, LED
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Do kuchyne, kovový, sklenený
SkladomDoprava zadarmo
LED, kovový, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
Kovový, sklenený, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
Drevený, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Kovový, sklenený, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
V modernom štýle, papierový, zapínaný vypínačom
Na odoslanie o 3 dni
Do kuchyne, drevený, kovový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Sklenený, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
Do kuchyne, drevený, kovový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Sklenený, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Na odoslanie o 3 dni
Do kuchyne, drevený, kovový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Drevený, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Sklenený, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
Kovový, sklenený, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
Kovový, sklenený, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
Kovový, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Drevený, LED, zapínaný vypínačom
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Do kuchyne, drevený, kovový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Kovový, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Na odoslanie o 3 dni
Do kuchyne, drevený, kovový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dniDrevený, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Skladom