Porovnajte ceny od 205,6 € do 216,8 € v 2 e-shopoch:
Závesné svietidlo Caro, 7x biele/transparentné sklenené tienidlo, g
Odporúčané ponuky
Vyberte si z 2 e-shopov v cenovom rozpätí od 205,6 € do 216,8 €:
História cien
- 31. 5. 2026 - 205,6 €
- 21. 5. 2026 - 205,6 €
- 12. 4. 2026 - 211,2 €
- 31. 5. 2026 - 205,6 €
- 21. 5. 2026 - 205,6 €
- 12. 4. 2026 - 205,6 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
Kolekcia Caro nie je len obyčajným osvetlením – je to symbol elegancie a dizajnu . Model so sedem bielymi a transparentnými sklenenými tienidlami spája minimalistický štýl s luxusným prevedením , čím vytvára sofistikovaný a nadčasový vzhľad . Svietidlá Caro sú dostupné v dvoch výnimočných variantoch: zlatý mat a chróm . Každý z nich ponúka jedinečný estetický zážitok: Zlatý mat je ideálny pre tých, ktorí oceňujú luxus a exkluzívny dizajn . V kombinácii s metalickou štruktúrou vytvára svietidlo nielen efektívne osvetlenie, ale aj výrazný dekoratívny prvok . Chrómová povrchová úprava je perfektnou voľbou pre moderné a dizajnové interiéry . Jeho lesklý povrch odráža svetlo a dodáva priestoru sofistikovaný vzhľad . Každé svietidlo je vyrobené z vysokokvalitného kovu a skla , čo zaručuje trvácnosť a precízne spracovanie . Svietidlá Caro sú ideálne na umiestnenie po stranách postele , kde vnášajú eleganciu a funkčnosť . Rovnako sú perfektnou voľbou nad kuchynský ostrov , kde vytvárajú pôsobivý svetelný efekt a podčiarkujú charakter priestoru. Vyberte si svietidlá z kolekcie Caro a premeňte svoj interiér na exkluzívne a štýlové miesto , kde sa dokonale spojí praktickosť a estetika .
Parametre
| Umiestnenie | Do kuchyne, Do spálne a obývačky |
|---|---|
| Hlavný materiál | Sklo, Kov |
| Doporučený typ žiarovky | LED |
| Štýl | Moderný, Škandinávsky, Orientálny |
| Zapínanie | Vypínač |
| Tienidlo | S tienidlom |
| Tvar | Atypické |
| Farba svetla | Teplé biele |
| Farba | Biela |
| Výška svietidla | 23-133 cm |
| Šírka svietidla | 110 cm |
| Hĺbka svietidla | 17 cm |
| Priemer/šírka tienidla | 12/17/12 cm |
| Výška tienidla | 14/12,5/16 cm |
| Hmotnosť | 4,3 kg |
| Svietivosť | 5406 lm |
| Trieda ochrany | IP20 |
| Plu kód | 02693803652 |
| Materiál | Sklo, Kov |
| Cri | 80 |
| Nastavenie výšky | Áno |
| Počet zdrojov svetla | Neuvedené |
| Vstavaný zdroj svetla | Áno |
| Kolekcia | Caro |
| Výkon | 42 W LED |
| Výrobca | EUlight by MILAGRO |
Podobné produkty

Závesne svietidlo Paris, 4x transparentné sklenené tienidlo, W/CH
Sklenený, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
Závesne svietidlo Florence 1, 6x biele sklenené tienidlo, W/G
Sklenený, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
Závesne svietidlo Paris, 6x číre sklenené tienidlo, W/CH, X
Sklenený, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
Závesne svietidlo Paris, 6x číre sklenené tienidlo, W/G, X
Sklenený, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
Závesné svietidlo Ellipse, 5x chrómové kovové tienidlo, ch
LED, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Závesné svietidlo Florence, 8x biele sklenené tienidlo, g/be
Kovový, sklenený, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
Závesné LED svietidlo Pablo, 3x LED 48w, 4000k, w
Do kuchyne, LED, kovový
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
Dizajnové závesné svietidlo oceľ s dotykovým stmievačom vrátane LED - Platinum
Do kuchyne, LED, kovový
SkladomDoprava zadarmo
Závesné LED svietidlo Saturno, 1x LED 65w, 4000k, g
Drevený, LED, kovový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
Luster Lemmi, 6x biele kovové tienidlo, (možnosť polohovania)
Do kuchyne, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
Závesné svietidlo Florence, 4x biele sklenené tienidlo, g/be, o
Kovový, sklenený, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
Závesné svietidlo Riffle 5, 1x biele sklenené tienidlo, g
Sklenený, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Na odoslanie o 3 dni
Závesné svietidlo Florence, 4x biele sklenené tienidlo, g/be
Kovový, sklenený, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
Dizajnové závesné svietidlo béžové 80 cm vrátane LED s 3-stupňovým stmievaním - Girello
Do kuchyne, LED, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Závesné LED svietidlo Saturno, 1x LED 57w, 4000k, g
Drevený, LED, kovový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
Závesné svietidlo Soho Spider, 3x biele kovové tienidlo, (fi 14cm)
Kovový, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Závesné svietidlo Boho, 2x jutové/biele textilné tienidlo
Kovový, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Závesne svietidlo Florence, 6x biele sklenené tienidlo, W/CH
Sklenený, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
Závesné svietidlo Vidar, 3x drevené/biele kovové tienidlo, w
Do kuchyne, drevený, LED
Na odoslanie o 3 dni
Závesné svietidlo Soho, 3x biele kovové tienidlo, (fi 14cm)
Kovový, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Závesné svietidlo Boho Spider, 1x jutové/biele textilné tienidlo
Drevený, kovový, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
1-fázový koľajnicový systém s 3 reflektormi a závesnými svietidlami biela - Cavalux Jeana
Kovový, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Ideal Lux 182179 luster Opera 4x60W|E27
Krištáľový, LED, kovový
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždneDoprava zadarmo
Závesné svietidlo Basket, 3x biele drôtené tienidlo, w
Drevený, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Závesné LED svietidlo Elegance, 2x LED 72w, 4000k, g
LED, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
Závesné svietidlo Costa, 3x biele kovové tienidlo, w
Kovový, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Závesné svietidlo Juta Spider, 4x jutové/biele textilné tienidlo, w
Kovový, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
Závesné svietidlo Elegance Spider, 2x textilné tienidlo (mix 6 farieb), (výber z 2 farieb konštrukcie), g
Kovový, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Na odoslanie o 3 dni
Závesné svietidlo Qubic, 1x drevené/sivé betónové tienidlo
Drevený, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Závesné svietidlo Ellipse, 1x chrómové kovové tienidlo, ch
LED, kovový, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
Závesné svietidlo Werona 7, 1x krémové textilné tienidlo so vzorom, w, g
Drevený, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Závesné svietidlo Rea 2, 2x betónové tienidlo
Do kuchyne, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni




