





Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Kolekcia Arte je ideálnym riešením pre interiéry, ktoré milujú farebnú rozmanitosť . Svietidlo s viacfarebným skleneným tienidlom dodáva priestoru energický a živý charakter , čím vytvára jedinečnú atmosféru . Svietidlá Arte sú vyrobené z kvalitného kovu a skla a sú dostupné v niekoľkých farebných variantoch , ako sú: Fialová + ružová Fialová + modrá Ružová + fialová Modrá + fialová Vďaka svojmu hravému a súčasne elegantnému dizajnu sú tieto svietidlá ideálnou voľbou pre interiéry , ktoré chcú vyniknúť. Perfektne sa hodia nad kuchynský ostrov , kde dodávajú štýlový kontrast a vizuálnu dynamiku . Rovnako sa osvedčia aj ako dizajnový prvok v obývačke či jedálni, kde vytvoria výrazný farebný akcent . Vyberte si svietidlá Arte a doprajte svojmu interiéru žiarivú atmosféru plnú farieb a originality , ktorá rozžiari každý priestor.
| Umiestnenie | Do kuchyne, Do spálne a obývačky |
|---|---|
| Hlavný materiál | Sklo, Kov |
| Doporučený typ žiarovky | LED |
| Štýl | Moderný |
| Zapínanie | Vypínač |
| Tienidlo | S tienidlom |
| Tvar | Okrúhle |
| Farba svetla | Teplé biele |
| Farba | Fialová |
| Výška svietidla | 54,5-149,5 cm |
| Šírka svietidla | 13,5 cm |
| Hĺbka svietidla | 13,5 cm |
| Priemer/šírka tienidla | 13,5 cm |
| Výška tienidla | 20 cm |
| Hmotnosť | 1,2 kg |
| Svietivosť | 1399 lm |
| Trieda ochrany | IP20 |
| Plu kód | 02693803591 |
| Materiál | Sklo, Kov |
| Cri | 80 |
| Nastavenie výšky | Áno |
| Počet zdrojov svetla | Neuvedené |
| Vstavaný zdroj svetla | Áno |
| Výkon | 12 W LED |
| Kolekcia | Arte |
| Výrobca | EUlight by MILAGRO |

Kovový, sklenený, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
Do kuchyne, LED, kovový
Skladom
LED, kovový, sklenený
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
Do kuchyne, drevený, LED
Na odoslanie o 3 dni
Kovový, sklenený, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Kovový, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Skladom
LED, kovový, sklenený
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
LED, kovový, zapínaný vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Kovový, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Na odoslanie o 3 dni
Do kuchyne, LED, kovový
Na odoslanie o 3 dni
Do kuchyne, LED, kovový
Skladom
Kovový, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Na odoslanie o 3 dni
Kovový, sklenený, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
Do kuchyne, kovový, sklenený
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
Kovový, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Skladom
Kovový, zapínaný vypínačom, v škandinávskom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Drevený, kovový, zapínaný vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Do kuchyne, kovový, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
Do kuchyne, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Do kuchyne, LED, kovový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
Kovový, zapínaný vypínačom, v škandinávskom štýle
Skladom
LED, kovový, sklenený
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
Do kuchyne, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
LED, kovový, sklenený
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
Kovový, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Dostupné v 5 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Kovový, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Na odoslanie o 3 dni
V modernom štýle, zapínaný vypínačom, v škandinávskom štýle
Skladom
Do kuchyne, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Do kuchyne, drevený, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
Sklenený, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Na odoslanie o 3 dni
Drevený, zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky
SkladomDoprava zadarmo
Do kuchyne, LED, kovový
SkladomDoprava zadarmo