Porovnajte ceny od 116 € do 122,3 € v 2 e-shopoch:
Závesné svietidlo Arte, 1x viacfarebné sklenené tienidlo, b
Odporúčané ponuky
Vyberte si z 2 e-shopov v cenovom rozpätí od 116 € do 122,3 €:
História cien
- 28. 5. 2026 - 121,05 €
- 20. 4. 2026 - 121,05 €
- 18. 4. 2026 - 116 €
- 28. 5. 2026 - 116 €
- 20. 4. 2026 - 116 €
- 18. 4. 2026 - 116 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
Kolekcia TORONTO predstavuje spojenie moderného dizajnu a funkčnosti . Vďaka jednoduchému tvaru a precíznemu spracovaniu sa stáva nielen praktickým osvetlením , ale aj výrazným dekoratívnym prvkom , ktorý dodáva interiéru eleganciu a charakter. Svietidlá TORONTO sú vyrobené z kvalitného kovu a skla a sú dostupné v niekoľkých farebných variantoch , ako sú: Tmavomodrá Biela so zlatými akcentmi Chrómová s bielou Vďaka svojmu minimalistickému dizajnu sú tieto svietidlá ideálnou voľbou pre moderné interiéry . Skvele sa hodia nad kuchynský ostrov , kde vytvárajú elegantný a štýlový akcent . Rovnako sú perfektným doplnkom do obývačky či jedálne , kde sa stanú výrazným dizajnovým prvkom . Vyberte si svietidlá TORONTO a doprajte svojmu interiéru nadčasovú eleganciu a sofistikovaný štýl , ktorý vynikne v každom priestore.
Parametre
| Umiestnenie | Do kuchyne, Do spálne a obývačky |
|---|---|
| Hlavný materiál | Sklo, Kov |
| Doporučený typ žiarovky | LED |
| Štýl | Moderný, Škandinávsky |
| Zapínanie | Vypínač |
| Tienidlo | S tienidlom |
| Tvar | Okrúhle |
| Farba svetla | Teplé biele |
| Farba | Biela |
| Výška svietidla | 55-145 cm |
| Šírka svietidla | 16 cm |
| Hĺbka svietidla | 16 cm |
| Priemer/šírka tienidla | 16 cm |
| Výška tienidla | 22,5 cm |
| Hmotnosť | 1,2 kg |
| Svietivosť | 1399 lm |
| Trieda ochrany | IP20 |
| Plu kód | 02693803584 |
| Materiál | Sklo, Kov |
| Cri | 80 |
| Nastavenie výšky | Áno |
| Počet zdrojov svetla | Neuvedené |
| Vstavaný zdroj svetla | Áno |
| Výkon | 12 W LED |
| Kolekcia | Arte |
| Výrobca | EUlight by MILAGRO |
Podobné produkty

Závesné svietidlo Panta, 1x čierne kovové tienidlo, ch
Kovový, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Na odoslanie o 3 dni
Závesné svietidlo Panta, 1x čierne kovové tienidlo, g
Kovový, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Na odoslanie o 3 dni
Moderné závesné svietidlo priehľadné 20 cm - Pallon
Sklenený, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
Dizajnové závesné svietidlo čierne s matným sklom 5-svetiel - Vertikálne
Kovový, sklenený, v modernom štýle
Skladom
Závesné svietidlo Cone, 1x zlaté/čierne kovové tienidlo, b
Do kuchyne, kovový, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
Luster na lanku JUTE 1xE27/60W/230V modrá
LED, papierový, zapínaný vypínačom
Skladom
Závesné svietidlo Fusion, 1x čierne drôtené tienidlo, m
Kovový, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Na odoslanie o 3 dni
Moderné vonkajšie závesné svietidlo čierne s bielym tienidlom 33 cm IP44 - Robbert
Do kuchyne, kovový, v modernom štýle
Skladom
Priemyselné závesné svietidlo čierne - Jim
Kovový, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Skladom
Závesné svietidlo Alias, 1x grafitové sklenené tienidlo, (fi 24cm), b
Do kuchyne, kovový, sklenený
Na odoslanie o 3 dni
Kovové závesné svetlo bez tienidla - 100 cm 1x E14 / Max 40W
Kovový, zapínaný vypínačom, bez tienidla
Skladom
Závesné svietidlo Haga, 1x sklenené tienidlo (výber z 3 farieb), lp
Sklenený, v modernom štýle, plastový
Na odoslanie o 3 dni
Závesné svietidlo Bosco, 1x hnedé kovové tienidlo s imitáciou dreva, b
Do kuchyne, drevený, kovový
Na odoslanie o 3 dni
Inteligentné závesné svietidlo priehľadné 35 cm vrátane WiFi A60 - Pallon
Do kuchyne, LED, kovový
Skladom
Moderné závesné svietidlo sivé 20 cm - Pallon
Sklenený, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Skladom
Candellux - Závesná lampa Legno
Drevený, LED, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Závesné sklenené dymové svetlo Ball silver - Ø 30 * 210 cm
Kovový, sklenený, v modernom štýle
Skladom
Závesné svietidlo Novalja Spider, 1x sklenené tienidlo (výber z 3 farieb)
Kovový, sklenený, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
Závesné svietidlo Niko, 1x transparentné sklenené tienidlo, (fi 20cm), b
Kovový, sklenený, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
Závesné svietidlo Alias, 1x biele sklenené tienidlo, (fi 12cm), g
Do kuchyne, kovový, sklenený
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Závesné svietidlo Niki, 1x sklenené tienidlo (výber z 3 farieb)
Kovový, sklenený, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
Závesné svietidlo Rijeka 1, 1x sklenené tienidlo (výber z 3 farieb)
Kovový, sklenený, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
Závesné svietidlo Beta, 1x zlaté/čierne kovové tienidlo, (fi 35cm), b
Do kuchyne, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Závesné svietidlo Arame, 1x biele sklenené/čierne drôtené tienidlo, b
LED, kovový, sklenený
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Dizajnové závesné svietidlo čierne vrátane WiFi GU10 svetelného zdroja - Tuba Small
LED, kovový, zapínaný vypínačom
Skladom
Rabalux 72357 - Luster na lanku RAMIRA 1xG9/5W/230V zlatá
LED, kovový, zapínaný vypínačom
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Závesné svietidlo Reflex, 1x grafitové sklenené tienidlo, (fi 25cm), b/g
Do kuchyne, LED, kovový
Na odoslanie o 3 dni
Závesné svietidlo Costa, 1x biele sklenené tienidlo, b
Sklenený, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Na odoslanie o 3 dni
Závesné svietidlo Padova, 1x grafitové sklenené tienidlo, b
Kovový, sklenený, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
Závesné svietidlo Flower, 1x čierne/zlaté kovové tienidlo
Kovový, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Na odoslanie o 3 dni
Candellux - Závesná lampa Dunca 32, svetlý dub
Do kuchyne, drevený, kovový
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Závesné svietidlo Borgio, 3x betónové/čierne kovové tienidlo, o
Do kuchyne, LED, kovový
Dostupné v 5 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo




