





Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Kolekcia svietidiel Alias spája eleganciu a moderný dizajn, čím dodáva interiéru štýl a jedinečný šarm. Tieto svietidlá v kombinácii zlatého matu a čiernej predstavujú dokonalé spojenie luxusu a nadčasovosti. Sú vyrobené z kvalitného kovu a skla , čo zaručuje ich dlhú životnosť a estetický vzhľad. Svietidlá Alias sú ideálnou voľbou do interiérov, kde dominuje zlatá farba. Skvele sa hodia do obývacích izieb so zlatými dekoráciami, dodávajú sofistikovaný nádych kávovému kútiku so zlatým stolom a sú perfektným doplnkom nad kuchynský ostrov v kombinácii bielej a zlatej. Ak hľadáte spôsob, ako vniesť do svojho interiéru moderný a elegantný akcent, kolekcia Alias je tou správnou voľbou. Nech už preferujete minimalistický alebo klasický štýl, tieto svietidlá vždy dodajú priestoru výnimočnú eleganciu. Alias je kombináciou jednoduchosti a luxusu, ktorá premení váš domov na štýlové a harmonické miesto.
| Hlavný materiál | Sklo, Kov |
|---|---|
| Štýl | Moderný, Škandinávsky, Orientálny |
| Zapínanie | Vypínač |
| Umiestnenie | Do kuchyne, Do spálne a obývačky |
| Tienidlo | S tienidlom |
| Farba | Biela |
| Výška svietidla | 43,5-133,5 cm |
| Šírka svietidla | 83 cm |
| Hĺbka svietidla | 18 cm |
| Priemer/šírka tienidla | 18 cm |
| Hmotnosť | 4,7 kg |
| Kompatibilné žiarovky | E14 |
| Trieda ochrany | IP20 |
| Plu kód | 02693803164 |
| Materiál | Sklo, Kov |
| Počet zdrojov svetla | 3 |
| Nastavenie výšky | Áno |
| Kolekcia | Alias |
| Výrobca | EUlight by MILAGRO |

Do kuchyne, LED, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
LED, kovový, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Do kuchyne, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Skladom
Do kuchyne, kovový, zapínaný vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Kovový, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Na odoslanie o 3 dni
Kovový, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Na odoslanie o 3 dni
Drevený, kovový, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
Kovový, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Na odoslanie o 3 dni
Sklenený, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Na odoslanie o 3 dni
Do kuchyne, LED, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Kovový, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Do spálne a obývačky, okrúhly
Skladom
Krištáľový, LED, kovový
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
Sklenený, s diaľkovým ovládaním, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
Sklenený, zapínaný vypínačom, so stmievačom
Skladom
Do kuchyne, LED, kovový
SkladomDoprava zadarmo
LED, kovový, zapínaný vypínačom
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDo kuchyne, LED, kovový
Skladom
Do kuchyne, drevený, kovový
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
Sklenený, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Do kuchyne, sklenený, zapínaný vypínačom
SkladomZapínaný vypínačom, do spálne a obývačky
Skladom
Kovový, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Do kuchyne, LED, kovový
SkladomDoprava zadarmo
LED, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Doprava zadarmoDo kuchyne, LED, kovový
Skladom
Zapínaný vypínačom, v škandinávskom štýle, okrúhly
Na odoslanie o 3 dni
Kovový, zapínaný vypínačom, so stmievačom
Skladom
LED, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Skladom
Do kuchyne, sklenený, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Kovový, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Skladom
Kovový, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Na odoslanie o 3 dni
Na whisky, sklenený
Na odoslanie o 1 deň
Na whisky, sklenený
Na odoslanie o 1 deň
Na whisky, sklenený
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
Na whisky, v sadách
Na odoslanie o 1 deň
28×1 cm, bambusová, so stojanom
Na odoslanie o 3 dni
Na whisky, v sadách
Na odoslanie o 1 deň
Do kuchyne, do obývačky, do spálne
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
Do kuchyne, do obývačky, do spálne
Na odoslanie o 1 deň
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
52×30 cm, sklenená, hranatá
Na odoslanie o 3 dni
Black-out, kusový, polyesterový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
Do kuchyne, do obývačky, do spálne
Na odoslanie o 1 deň
Do kuchyne, do obývačky, do spálne
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
94×34 cm, nástenné, kovové
Na odoslanie o 3 dni
Do kuchyne, do obývačky, do spálne
Na odoslanie o 1 deň
Keramická, stolná
Na odoslanie o 1 deň
Na šampanské, v sadách
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 dniDoprava zadarmo
Do kuchyne, do obývačky, do spálne
Na odoslanie o 1 deň