






Rozmery 220×200 cm
Najlepšia cena za posledných 30 dní: 29,1 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Súprava posteľných obliečok z mikrovlákna s vianočnou potlačou, Šírka: 220 cm, dĺžka: 200 cm, 2 ks obliečky na vankúš v rozmere 70x80 cm, farba: viacfarebná, hmotnosť: 75 GSM, zloženie: 100% polyester.
| Šírka: | 220 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 200 cm |
| Materiál | Mikrovlákno, Polyester |
|---|---|
| Typ | Francúzske |
| Farba | Modrá |
| Motív | Vianočný |
| Počet v balení | 1 ks |
| Plu kód | 03571649171 |
| Hustota látky | 75 GSM |
| Rozmery vankúša | 2 ks 70 x 80 cm |
| Rozmery prikrývky | 200 x 220 cm |
| Vlastnosti | Obojstranné |
| Výrobca | EUROFIRANY |

160×200 cm, francúzska, z mikrovlákna
Na odoslanie o 1 deň
Jednofarebná, francúzska, z mikrovlákna
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená, saténová, francúzska
Na odoslanie o 2 dni
Bavlnená, so srdiečkami, so zipsom
Skladom
180×200 cm, bavlnená, flanelová
Na odoslanie o 2 dni
160×200 cm, bavlnená, saténová
Na odoslanie o 2 dni
160×200 cm, bavlnená, jednofarebná
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
200×220 cm, bavlnená, jednofarebná
Skladom
Flanelová, so srdiečkami, jednolôžková
Skladom
140×200 cm, bavlnená, so zipsom
Skladom
Saténová, z mikrovlákna, so zipsom
SkladomDoprava zadarmo
Z mikrovlákna, z mikroplyšu, so zipsom
Na odoslanie o 3 dni
140×200 cm, bavlnená, flanelová
Skladom
Bavlnená, flanelová, z mikrovlákna
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená, z mikrovlákna, so zipsom
SkladomDoprava zadarmo
Saténová, z mikrovlákna, z mikroplyšu
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená, saténová, krepová
SkladomDoprava zadarmo
200×220 cm, bavlnená, francúzska
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená, francúzska, so zipsom
SkladomDoprava zadarmo
160×200 cm, bavlnená, jednofarebná
Na odoslanie o 1 deň
140×200 cm, bavlnená, s vianočným motívom
Skladom
Bavlnená, jednolôžková, s gombíkmi
SkladomDoprava zadarmo
Jednofarebná, z mikrovlákna, z mikroplyšu
Skladom
140×200 cm, bavlnená, s vianočným motívom
Skladom
140×200 cm, s kvetinovým motívom, výška
Na odoslanie o 3 dni
200×220 cm, bavlnená, francúzska
Skladom
140×200 cm, bavlnená, so zipsom
Skladom
Bavlnená, saténová, francúzska
Na odoslanie o 2 dni
Bavlnená, saténová, krepová
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, bavlnená, jednolôžková
Skladom
Bavlnená, jednofarebná, z mikrovlákna
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, z mikroplyšu, so srdiečkami
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom