







Rozmery 70×140 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Uterák, Šírka: 70 cm, dĺžka: 140 cm, farba: sivá, hmotnosť: 400 GSM, zloženie: 100% bavlna; ozdobná časť: 50% bavlna, 50% polyester.
| Šírka: | 70 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 140 cm |
| Materiál | Froté, Polyester, Bavlna |
|---|---|
| Množstvo | Kusové |
| Motív | Jednofarebný |
| Farba | Sivá |
| Počet v balení | 1 ks |
| Plu kód | 07570424531 |
| Hustota látky | 400 GSM |
| Rozmery | 70 x 140 cm |
| Výrobca | EUROFIRANY |

30×50 cm, bavlnený, kusový
Na odoslanie o 1 deň
70×140 cm, bavlnený, froté
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
Bavlnený, kusový, jednofarebný
Na odoslanie o 1 deň
Bavlnený, froté, z polyesteru
Na odoslanie o 1 deň
Bavlnený, kusový, jednofarebný
Na odoslanie o 1 deň
Bavlnený, froté, z polyesteru
Na odoslanie o 1 deň
Bavlnený, kusový, jednofarebný
Na odoslanie o 1 deň
30×50 cm, bavlnený, kusový
Na odoslanie o 1 deň
50×100 cm, bavlnený, froté
Na odoslanie o 1 deň
Bavlnený, kusový, jednofarebný
Na odoslanie o 1 deň
Bavlnený, z polyesteru, kusový
Na odoslanie o 1 deň
Bavlnený, z polyesteru, kusový
Na odoslanie o 1 deň
Bavlnený, z polyesteru, kusový
Na odoslanie o 1 deň
Bavlnený, froté, kusový
Na odoslanie o 1 deň
Bavlnený, froté, kusový
Na odoslanie o 1 deň
Bavlnený, froté, kusový
Na odoslanie o 1 deň
Bavlnený, z polyesteru, kusový
Na odoslanie o 1 deň
Bavlnený, kusový
Na odoslanie o 1 deň
70×140 cm, bavlnený, froté
Skladom
Bavlnený, kusový, jednofarebný
Na odoslanie o 1 deň
Rýchloschnúci, bavlnený, ľanový
Skladom
Rýchloschnúci, z polyesteru, kusový
Na odoslanie o 1 deň
Bavlnený, froté, z polyesteru
Na odoslanie o 1 deň
30×50 cm, bavlnený, froté
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
Bambusový, kusový, jednofarebný
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
Bavlnený, z polyesteru, kusový
Na odoslanie o 1 deň
Bavlnený, z polyesteru, kusový
Na odoslanie o 1 deň
Bavlnený, froté, z polyesteru
Na odoslanie o 1 deň
60×110 cm, bavlnený, kusový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
70×140 cm, bavlnený, kusový
Na odoslanie o 1 deň
30×50 cm, bavlnený, z polyesteru
Na odoslanie o 1 deň
Rýchloschnúci, bavlnený, ľanový
Skladom