





Rozmery 70×140 cm
Najlepšia cena za posledných 30 dní: 15,4 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Uterák s ozdobným žakárovým okrajom, šírka: 70 cm, dĺžka: 140 cm, farba: fialová, hmotnosť: 500 GSM, zloženie: 100% bavlna.
| Šírka: | 70 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 140 cm |
| Materiál | Bavlna |
|---|---|
| Množstvo | Kusové |
| Motív | Jednofarebný |
| Farba | Fialová |
| Počet v balení | 1 ks |
| Plu kód | 03571363428 |
| Hustota látky | 500 GSM |
| Rozmery | 70 x 140 cm |
| Výrobca | EUROFIRANY |

Bavlnený, kusový
Na odoslanie o 1 deň
Bavlnený, kusový
Na odoslanie o 1 deň
Bavlnený, z polyesteru, kusový
Na odoslanie o 1 deň
Bavlnený, z polyesteru, kusový
Na odoslanie o 1 deň
Bavlnený, kusový, jednofarebný
Na odoslanie o 1 deň
Bavlnený, z polyesteru, kusový
Na odoslanie o 1 deň
Bavlnený, kusový, jednofarebný
Na odoslanie o 1 deň
Bavlnený, kusový
Na odoslanie o 1 deň
70×140 cm, bavlnený, z polyesteru
Na odoslanie o 1 deň
Bavlnený, z polyesteru, kusový
Na odoslanie o 1 deň
Froté, z polyesteru, kusový
Na odoslanie o 1 deň
Bavlnený, z polyesteru, kusový
Na odoslanie o 1 deň
70×140 cm, bavlnený, z polyesteru
Na odoslanie o 1 deň
Bavlnený, kusový, jednofarebný
Na odoslanie o 1 deň
30×50 cm, bavlnený, kusový
Na odoslanie o 1 deň
Bavlnený, froté, kusový
Na odoslanie o 1 deň
Bavlnený, z polyesteru, kusový
Na odoslanie o 1 deň
Bavlnený, froté, kusový
Na odoslanie o 1 deň
Bambusový, bavlnený, froté
Na odoslanie o 1 deň
Bavlnený, froté, kusový
Na odoslanie o 1 deň
Bavlnený, kusový, v sadách
Na odoslanie o 1 deň
70×140 cm, bavlnený, froté
Na odoslanie o 1 deň
Bavlnený, z polyesteru, kusový
Na odoslanie o 1 deň
70×140 cm, bavlnený, z polyesteru
Na odoslanie o 1 deň
70×140 cm, bavlnený, froté
Na odoslanie o 1 deň
Bavlnený, kusový, jednofarebný
Na odoslanie o 1 deň
Bavlnený, z polyesteru, kusový
Na odoslanie o 1 deň
Bavlnený, z polyesteru, kusový
Na odoslanie o 1 deň
70×140 cm, bavlnený, z polyesteru
Na odoslanie o 1 deň
Froté, kusový, jednofarebný
Skladom
Bavlnený, kusový, v sadách
Na odoslanie o 1 deň
Bavlnený, froté, z polyesteru
Na odoslanie o 1 deň