







Rozmery 70×140 cm
Najlepšia cena za posledných 30 dní: 39,3 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Sada bavlnených froté uterákov, hmotnosť: 550 GSM, zloženie: 100 % bavlna.
| Šírka: | 70 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 140 cm |
| Materiál | Froté, Bavlna |
|---|---|
| Množstvo | Sady |
| Farba | Sivá |
| Počet v balení | 2 ks |
| Plu kód | 03571292667 |
| Hustota látky | 550 GSM |
| Sada | Áno |
| Rozmery | 70 x 140 cm, 50 x 90 cm |
| Motív | So vzorom |
| Výrobca | EUROFIRANY |

Bavlnený, z polyesteru, kusový
Na odoslanie o 1 deň
Bavlnený, froté, v sadách
Na odoslanie o 1 deň
Bavlnený, z polyesteru, kusový
Na odoslanie o 1 deň
Bavlnený, z polyesteru, kusový
Na odoslanie o 1 deň
70×140 cm, bavlnený, kusový
Na odoslanie o 1 deň
70×140 cm, bavlnený, z polyesteru
Na odoslanie o 1 deň
Bavlnený, kusový, jednofarebný
Na odoslanie o 1 deň
Bavlnený, froté, z polyesteru
Na odoslanie o 1 deň
Bavlnený, froté, kusový
Na odoslanie o 1 deň
Bambusový, bavlnený, ľanový
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnený, kusový, jednofarebný
Na odoslanie o 1 deň
Bavlnený, z polyesteru, kusový
Na odoslanie o 1 deň
Bavlnený, froté, kusový
Na odoslanie o 1 deň
70×140 cm, bavlnený, froté
Na odoslanie o 1 deň
Bavlnený, kusový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
Bavlnený, froté, z polyesteru
Na odoslanie o 1 deň
Bavlnený, kusový
Na odoslanie o 1 deň
100×150 cm, froté, kusový
Na odoslanie o 1 deň
Bavlnený, kusový, jednofarebný
Na odoslanie o 1 deň
Rýchloschnúci, bavlnený, kusový
Skladom
70×140 cm, bavlnený, froté
Na odoslanie o 1 deň
70×140 cm, bavlnený, froté
Skladom
140×140 cm, bavlnený, froté
Skladom
70×140 cm, bavlnený, kusový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
70×140 cm, rýchloschnúci, bavlnený
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnený, froté, z polyesteru
Na odoslanie o 1 deň
Bavlnený, froté, kusový
Na odoslanie o 1 deň
Bavlnený, kusový, jednofarebný
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnený, froté, z polyesteru
Na odoslanie o 1 deň
Bavlnený, froté, kusový
Na odoslanie o 1 deň
Bavlnený, z polyesteru, kusový
Na odoslanie o 1 deň
Bavlnený, z polyesteru, kusový
Na odoslanie o 1 deň