


Rozmery 45×45 cm
Najlepšia cena za posledných 30 dní: 18,3 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Ozdobná obliečka na vankúš zo španielskeho zamatu s moderným dizajnom, rozmer:45x45 cm, farba: viacfarebná, hmotnosť: 360 GSM, Zloženie: 100% polyester.
| Šírka: | 45 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 45 cm |
| Vnútorná výplň | Polyester |
|---|---|
| Materiál poťahu | Polyester |
| Tvar | Štvorcové |
| Typ | Dekoračný |
| Farba | Čiernobiela |
| Počet v balení | 1 ks |
| Plu kód | 03571522528 |
| Hustota látky | 360 GSM |
| Materiál | Polyester, Zamat |
| Kolekcia | Eva Minge |
| Rozmery | 45 x 45 cm |
| Výrobca | Eva Minge |

45×45 cm, dekoračný, s výplňou z polyesteru
Na odoslanie o 1 deň
40×40 cm, dekoračný, s výplňou z polyesteru
Na odoslanie o 1 deň
45×45 cm, dekoračný, s výplňou z polyesteru
Na odoslanie o 1 deň
60×60 cm, dekoračný, s výplňou z polyesteru
Na odoslanie o 1 deň
40×40 cm, dekoračný, s výplňou z polyesteru
Na odoslanie o 1 deň
Dekoračný, antialergický, s výplňou z polyesteru
Na odoslanie o 1 deň
45×15 cm, dekoračný, s poťahom z polyesteru
Skladom
45×45 cm, dekoračný, s výplňou z polyesteru
Na odoslanie o 1 deň
45×45 cm, dekoračný, s výplňou z polyesteru
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
45×45 cm, dekoračný, s výplňou z polyesteru
Na odoslanie o 1 deň
45×45 cm, dekoračný, s výplňou z polyesteru
Na odoslanie o 1 deň
50×50 cm, dekoračný, štvorcový
Skladom
40×40 cm, dekoračný, s výplňou z polyesteru
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
Na spanie, klinový, s výplňou z polyesteru
Na odoslanie o 2 dni
45×45 cm, dekoračný, antialergický
Skladom
45×12 cm, na spanie, dekoračný
Skladom
15×45 cm, dekoračný, antialergický
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
45×45 cm, dekoračný, antialergický
Skladom
60×60 cm, dekoračný, s výplňou z polyesteru
Na odoslanie o 1 deň
45×45 cm, dekoračný, s výplňou z polyesteru
Skladom
45×45 cm, dekoračný, antialergický
Na odoslanie o 1 deň
45×15 cm, dekoračný, bavlnený
Skladom
Dekoračný, antialergický, vianočný
Skladom
Dekoračný, vianočný, s výplňou z polyesteru
Skladom
37×30 cm, dekoračný, s výplňou z polyesteru
Na odoslanie o 1 deň
45×10 cm, dekoračný, bavlnený
Skladom
45×45 cm, dekoračný, s výplňou z polyesteru
Na odoslanie o 1 deň
45×45 cm, dekoračný, s výplňou z polyesteru
Na odoslanie o 1 deň
60×60 cm, dekoračný, s výplňou z polyesteru
Na odoslanie o 1 deň
45×45 cm, dekoračný, s výplňou z polyesteru
Na odoslanie o 1 deň
45×45 cm, dekoračný, s výplňou z polyesteru
Na odoslanie o 1 deň
45×45 cm, dekoračný, vianočný
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň