







Rozmery 220×200 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Teplé a na dotyk príjemné obliečky so štruktúrou chlpatej kožušiny, šírka: 220 cm, dĺžka: 200 cm, obliečky na vankúš: 2 ks 70x80 cm, farba: béžová, hmotnosť: 240 GSM, zloženie: 100% polyester.
| Šírka: | 220 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 200 cm |
| Materiál | Polyester |
|---|---|
| Typ | Francúzske |
| Farba | Béžová |
| Motív | Jednofarebné |
| Počet v balení | 1 ks |
| Plu kód | 03571617200 |
| Hustota látky | 240 GSM |
| Kolekcia | Design 91 |
| Rozmery vankúša | 2 ks 70 x 80 cm |
| Rozmery prikrývky | 200 x 220 cm |
| Vlastnosti | Obojstranné |
| Výrobca | Design 91 |

220×200 cm, bavlnená, saténová
Na odoslanie o 1 deň
Bavlnená, damašková, jednofarebná
Skladom
Jednofarebná, z mikroplyšu, dvojlôžková
Skladom
140×200 cm, bavlnená, damašková
Skladom
140×200 cm, bavlnená, so zipsom
Skladom
220×200 cm, bavlnená, francúzska
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
Bavlnená, z mikrovlákna, so zipsom
Doprava zadarmo
Krepová, jednofarebná, z mikrovlákna
Na odoslanie o 3 dni
220×240 cm, dvojlôžková
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Bavlnená, saténová, jednofarebná

Bavlnená, krepová, so zipsom
Skladom
Bavlnená, krepová, so zipsom
Skladom
Bavlnená, jednofarebná, so zipsom
Skladom
Bavlnená, s kvetinovým motívom
Skladom
200×220 cm, bavlnená, damašková
Skladom
Z mikrovlákna, z mikroflanelu, so zipsom
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, bavlnená, so zipsom
Skladom
220×200 cm, francúzska, so zipsom
Na odoslanie o 1 deň
Bavlnená, saténová, jednolôžková
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená, s kvetinovým motívom
Skladom
220×200 cm, bavlnená, saténová
Na odoslanie o 1 deň
140×200 cm, bavlnená, s vianočným motívom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Bavlnená, z mikroplyšu, jednolôžková
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená, damašková, jednofarebná
Skladom
Bavlnená, flanelová, so zipsom
Skladom
140×200 cm, bavlnená, s vianočným motívom
SkladomDoprava zadarmo
220×200 cm, bavlnená, saténová
Na odoslanie o 1 deň
Bavlnená, saténová, z bavlneného saténu
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Krepová, s kvetinovým motívom
Skladom
140×200 cm, bavlnená, krepová
Skladom
200×220 cm, bavlnená, damašková
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
260×220 cm, bavlnená, jednofarebná
SkladomDoprava zadarmo
Na whisky, sklenený
Na odoslanie o 1 deň
Na whisky, sklenený
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
Na whisky, sklenený
Na odoslanie o 1 deň
Na whisky, v sadách
Na odoslanie o 1 deň
28×1 cm, bambusová, so stojanom
Na odoslanie o 3 dni
Na whisky, v sadách
Na odoslanie o 1 deň
Do kuchyne, do obývačky, do spálne
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
Do kuchyne, do obývačky, do spálne
Na odoslanie o 1 deň
52×30 cm, sklenená, hranatá
Na odoslanie o 3 dni
Do kuchyne, do obývačky, do spálne
Na odoslanie o 1 deň
Black-out, kusový, polyesterový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
Do kuchyne, do obývačky, do spálne
Na odoslanie o 1 deň
Do kuchyne, do obývačky, do spálne
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
Keramická, stolná
Na odoslanie o 1 deň
94×34 cm, nástenné, kovové
Na odoslanie o 3 dni
Na šampanské, v sadách
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 dniDoprava zadarmo
Do kuchyne, do obývačky, do spálne
Na odoslanie o 1 deň