





Rozmery 220×200 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Posteľné obliečky z makosaténu, najkvalitnejší bavlnený satén s potlačou, šírka: 220 cm, dĺžka: 200 cm, obliečky na vankúš: 2 ks 70x80 cm, farba: svetlohnedá, gramáž: 125 GSM, zloženie: 100% bavlna.
| Šírka: | 220 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 200 cm |
| Materiál | Bavlna, Bavlnený satén, Satén |
|---|---|
| Typ | Francúzske |
| Farba | Hnedá |
| Motív | Jednofarebné, Jesenné |
| Počet v balení | 1 ks |
| Plu kód | 03571488749 |
| Hustota látky | 125 GSM |
| Rozmery vankúša | 2 ks 70 x 80 cm |
| Rozmery prikrývky | 200 x 220 cm |
| Výrobca | EUROFIRANY |

160×200 cm, bavlnená, saténová
Na odoslanie o 1 deň
200×220 cm, bavlnená, saténová
Na odoslanie o 1 deň
220×200 cm, bavlnená, saténová
Na odoslanie o 1 deň
Bavlnená, jednofarebná, dvojlôžková
Skladom
140×200 cm, flanelová, jednolôžková
Skladom
220×200 cm, bavlnená, flanelová
Na odoslanie o 2 dni
220×200 cm, bavlnená, jednofarebná
Na odoslanie o 1 deň
Bavlnená, jednofarebná, šírka
Skladom
140×200 cm, so zvieracím motívom, jednolôžková
Na odoslanie o 3 dni
Z mikrovlákna, so zipsom, jednolôžková
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
200×220 cm, bavlnená, francúzska
Doprava zadarmo
Jednofarebná, francúzska, z mikrovlákna
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Z mikrovlákna, jednolôžková, polyesterová
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, bavlnená, so zipsom
Skladom
140×200 cm, bavlnená, dvojlôžková
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Jednofarebná, z mikrovlákna, so zipsom
SkladomDoprava zadarmo
160×200 cm, bavlnená, jednofarebná
Na odoslanie o 1 deň
140×200 cm, saténová, jednolôžková
Skladom
200×220 cm, bavlnená, damašková
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Bavlnená, z mikrovlákna, so zipsom
Na odoslanie o 3 dni
140×200 cm, bavlnená, jednolôžková
Skladom
160×200 cm, bavlnená, saténová
Na odoslanie o 1 deň
Krepová, jednofarebná, z mikrovlákna
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená, jednolôžková
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, bavlnená, jednofarebná
Skladom
Bavlnená, francúzska, z mikrovlákna
SkladomDoprava zadarmo
Z mikrovlákna, so zipsom, jednolôžková
SkladomDoprava zadarmo
140×220 cm, bavlnená, damašková
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená, saténová, damašková
Na odoslanie o 2 dniDoprava zadarmo
200×220 cm, bavlnená, francúzska
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená, jednofarebná, francúzska
SkladomDoprava zadarmo
220×200 cm, bavlnená, saténová
Na odoslanie o 1 deň