







Rozmery 220×200 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Saténová súprava posteľných obliečok s výšivkou, šírka: 220 cm, dĺžka: 200 cm, obliečka na vankúš: 2 ks 70x80 cm, farba: viacfarebná, gramáž: 120 GSM, zloženie: 100% bavlna.
| Šírka: | 220 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 200 cm |
| Materiál | Bavlna, Satén |
|---|---|
| Typ | Francúzske |
| Farba | Biela |
| Počet v balení | 1 ks |
| Plu kód | 03571586988 |
| Hustota látky | 120 GSM |
| Rozmery vankúša | 2 ks 70 x 80 cm |
| Rozmery prikrývky | 200 x 220 cm |
| Výrobca | EUROFIRANY |

160×200 cm, bavlnená, saténová
Na odoslanie o 1 deň
220×200 cm, bavlnená, saténová
Na odoslanie o 1 deň
140×200 cm, bavlnená, so zipsom
Skladom
220×200 cm, bavlnená, flanelová
Na odoslanie o 2 dni
160×200 cm, bavlnená, saténová
Na odoslanie o 1 deň
So zvieracím motívom, s 3D efektom
Na odoslanie o 2 dni
160×200 cm, bavlnená, saténová
Na odoslanie o 1 deň
160×200 cm, bavlnená, jednofarebná
Na odoslanie o 1 deň
140×200 cm, bavlnená, mušelínová
Skladom
Bavlnená, jednofarebná, dvojlôžková
Skladom
220×200 cm, bavlnená, saténová
Na odoslanie o 1 deň
Bavlnená, so zipsom, jednolôžková
Dostupné v 9 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená, jednofarebná, šírka
Skladom
Krepová, z mikrovlákna, z mikroplyšu
SkladomDoprava zadarmo
200×220 cm, bavlnená, francúzska
Doprava zadarmo
Z mikrovlákna, so zipsom, jednolôžková
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
220×200 cm, bavlnená, saténová
Na odoslanie o 1 deň
220×200 cm, francúzska, so zipsom
Na odoslanie o 1 deň
220×200 cm, bavlnená, saténová
Na odoslanie o 1 deň
Krepová, jednofarebná, z mikrovlákna
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, damašková, jednofarebná
SkladomDoprava zadarmo
220×200 cm, bavlnená, saténová
Na odoslanie o 1 deň
140×200 cm, bavlnená, mušelínová
Skladom
Jednofarebná, z mikrovlákna, so zipsom
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená, krepová, francúzska
Na odoslanie o 1 deň
Bavlnená, so zipsom, jednolôžková
Skladom
Bavlnená, so zvieracím motívom
Skladom
Bavlnená, jednofarebná, so zipsom
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená, krepová, jednofarebná
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená, jednofarebná, jednolôžková
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Bavlnená, krepová, jednofarebná
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená, mušelínová, jednofarebná
SkladomDoprava zadarmo