
Biante Ľanová dekoračná obliečka na vankúš LEN-021 Svetlo staroružová 30 x 50 cm
Jednofarebná, obdĺžniková, so zipsom, ľanová
-15 %9,21 €
10,83 €

Biante Ľanová dekoračná obliečka na vankúš LEN-021 Svetlo staroružová 35 x 45 cm
Jednofarebná, obdĺžniková, so zipsom, ľanová
-15 %9,58 €
11,27 €

Biante Ľanová dekoračná obliečka na vankúš LEN-021 Svetlo staroružová 40 x 40 cm
Jednofarebná, štvorcová, so zipsom, ľanová
-15 %9,58 €
11,27 €

Biante Ľanová dekoračná obliečka na vankúš LEN-021 Svetlo staroružová 40 x 60 cm
Jednofarebná, štvorcová, obdĺžniková, so zipsom
-15 %12,16 €
14,31 €

Biante Ľanová dekoračná obliečka na vankúš LEN-021 Svetlo staroružová 45 x 45 cm
Jednofarebná, štvorcová, so zipsom, ľanová
-15 %12,16 €
14,31 €

Biante Ľanová dekoračná obliečka na vankúš LEN-021 Svetlo staroružová 50 x 50 cm
Jednofarebná, štvorcová, so zipsom, ľanová
-15 %12,53 €
14,74 €

Biante Ľanová dekoračná obliečka na vankúš LEN-021 Svetlo staroružová 50 x 60 cm
Jednofarebná, štvorcová, so zipsom, ľanová
-15 %12,9 €
15,18 €

Biante Ľanová dekoračná obliečka na vankúš LEN-021 Svetlo staroružová 50 x 70 cm
Jednofarebná, obdĺžniková, so zipsom, ľanová
-15 %15,49 €
18,22 €

Biante Ľanová dekoračná obliečka na vankúš LEN-021 Svetlo staroružová 60 x 60 cm
Jednofarebná, štvorcová, so zipsom, ľanová
-15 %15,86 €
18,66 €

Biante Ľanová dekoračná obliečka na vankúš LEN-021 Svetlo staroružová 70 x 90 cm
Jednofarebná, štvorcová, obdĺžniková, so zipsom
-15 %25,1 €
29,53 €
Biante Ľanová dekoračná obliečka na vankúš LEN-021 Svetlo staroružová 50 x 50 cm
História cien
- 28. 5. 2026 - 12,53 €
- 26. 5. 2026 - 12,53 €
- 8. 5. 2026 - 14,74 €
- 5. 5. 2026 - 12,53 €
- 26. 3. 2025 - 14,74 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
Ľanová obliečka na vankúš v svetlo staroružovej farbe, je ušitá z dekoračnej látky utkanej zo 100% ľanu. Zapínanie na zips je skryté na spodnej strane obliečky a neruší tak jej celkový vzhľad. Ľan je prirodzene antibakteriálny, odpudzuje pele a pliesne, skvelá voľba pre alergikov, astmatikov a osoby s citlivou pokožkou. Ľanové látky môžu po prvom vypratí mierne zmeniť farbu, nie však kvalitu. Je známe, že ľan nestárne, naopak ďalším praním mäkne. Ak sa budete o ľanové výrobky starať podľa odporúčaní, vydrží naozaj dlhé roky. Žehlenie tohoto materiálu je možné, ale krásne vyzerá aj prirodzene pokrčené. K obliečkam na vankúše ponúkame aj výplňové vankúše. Šijeme v našich krajčírskych dielňach v ČR, ponúkame aj rozmery na mieru.
Rozmery
| Šírka: | 50 cm |
|---|
Parametre
| Tvar | Štvorcové |
|---|---|
| Zapínanie | Zips |
| Materiál | Ľan |
| Motív | Jednofarebný |
| Farba | Ružová |
| Druh materiálu | Ľan |
| Vzor | Jednofarebný, Bez vzoru |
| Kolekcia | Ľan |
| Zloženie materiálu | 100 % Ľan |
| Údržba | Pranie na max. 40 °C, Žehlenie do 150 °C, Nesušiť v bubnovej sušičke, Nesmie sa bieliť, Nemôže sa čistiť chemicky |
| Gramáž | 190 g/m² |
| Prevedenie | Bez lemu |
| Doporučení | Perte z rubovej strany, predĺžite tým životnosť materiálu, farieb a potlače. |
| Špecifikácia | Český výrobok |
| Typ tovaru | Obliečky na vankúše |
| Rozmer obliečky | 50 x 50 cm |
| Výrobca | Biante |
Recenzie
Odporúčame

Goldea bavlnená obliečka na vankúš - biela 40 x 40 cm
Jednofarebná, štvorcová, so zipsom
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Goldea bavlnená obliečka na vankúš - latte 40 x 40 cm
Jednofarebná, štvorcová, so zipsom
Skladom
Bavlnené obliečky Renforcé – Taisa čierna/zlatá
Bavlnená, s kvetinami
Skladom
Goldea bavlnená obliečka na vankúš - žltá 40 x 40 cm
Jednofarebná, štvorcová, so zipsom
Skladom
Goldea bavlnená obliečka na vankúš - okrasné rastliny 40 x 40 cm
Jednofarebná, štvorcová, so zipsom
Skladom


