



Rozmery 50×70 cm
Najlepšia cena za posledných 30 dní: 11,6 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Mäkká a príjemná na dotyk, obliečka na vankúš SOFIA zo zamatovej látky, hladko prešívaná geometrickým vzorom rybej kosti, je úžasným doplnkom do vašej spálne. Obliečka je doplnená elegantným lemom na okrajoch. Šírka: 50 cm, dĺžka: 70 cm, farba: svetlomodrá, hmotnosť: 250 GSM, zloženie: 100% polyester.
| Šírka: | 50 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 70 cm |
| Vnútorná výplň | Polyester |
|---|---|
| Materiál poťahu | Polyester |
| Tvar | Obdĺžnikové |
| Typ | Dekoračný |
| Motív | Jednofarebný |
| Farba | Modrá |
| Počet v balení | 1 ks |
| Plu kód | 03571719492 |
| Hustota látky | 250 GSM |
| Materiál | Polyester, Zamat |
| Rozmery | 50 x 70 cm |
| Výrobca | EUROFIRANY |

50×70 cm, dekoračný, s výplňou z polyesteru
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
50×70 cm, dekoračný, s výplňou z polyesteru
Na odoslanie o 1 deň
45×45 cm, dekoračný, s výplňou z polyesteru
Na odoslanie o 1 deň
50×70 cm, dekoračný, s výplňou z polyesteru
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
45×45 cm, dekoračný, s výplňou z polyesteru
Na odoslanie o 1 deň
35×10 cm, na spanie, dekoračný
Skladom
38×38 cm, dekoračný, bavlnený
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
38×38 cm, dekoračný, bavlnený
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
30×50 cm, dekoračný, s výplňou z polyesteru
Na odoslanie o 1 deň
45×45 cm, dekoračný, s výplňou z polyesteru
Na odoslanie o 1 deň
72×12 cm, anatomický, z pamäťovej peny
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 dniDoprava zadarmo
45×45 cm, dekoračný, s výplňou z polyesteru
Na odoslanie o 1 deň
Dekoračný, s výplňou z polyesteru, s poťahom z polyesteru
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
30×50 cm, dekoračný, bavlnený
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Dekoračný, s poťahom z polyesteru, obdĺžnikový
Skladom
Na spanie, dekoračný, s poťahom z polyesteru
Na odoslanie o 5 dní
45×45 cm, dekoračný, s výplňou z polyesteru
Na odoslanie o 1 deň
45×45 cm, na spanie, dekoračný
Skladom
Dekoračný, bavlnený, s výplňou z polyesteru
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Dekoračný, bavlnený, s výplňou z polyesteru
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
30×50 cm, anatomický, z pamäťovej peny

55×10 cm, na spanie, dekoračný
Skladom
36×16 cm, dekoračný, bavlnený
Skladom
45×45 cm, dekoračný, s výplňou z polyesteru
Na odoslanie o 1 deň
50×10 cm, na spanie, dekoračný
Skladom
45×45 cm, dekoračný, s výplňou z polyesteru
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
45×45 cm, dekoračný, s výplňou z polyesteru
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
40×40 cm, dekoračný, s výplňou z polyesteru
Skladom
42×12 cm, dekoračný, bavlnený
Skladom
45×45 cm, dekoračný, vianočný
Na odoslanie o 1 deň
40×10 cm, na spanie, dekoračný
Skladom
45×45 cm, na spanie, dekoračný
Skladom