



Rozmery 45×45 cm
Najlepšia cena za posledných 30 dní: 6,8 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Dekoračná obliečka na vankúš LEN z látky s ľanovou štruktúrou a potlačou kvetov, šírka: 45 cm, dĺžka: 45 cm, farba: viacfarebná, zloženie: 100% polyester.
| Šírka: | 45 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 45 cm |
| Vnútorná výplň | Polyester |
|---|---|
| Materiál poťahu | Polyester |
| Tvar | Štvorcové |
| Typ | Dekoračný |
| Motív | Kvety |
| Farba | Čiernobiela |
| Počet v balení | 1 ks |
| Plu kód | 03571731104 |
| Materiál | Polyester |
| Rozmery | 45 x 45 cm |
| Hustota látky | Neurčené |
| Výrobca | EUROFIRANY |

45×15 cm, na spanie, dekoračný
Skladom
39×10 cm, na spanie, dekoračný
Skladom
Na spanie, dekoračný, antialergický
Skladom
40×40 cm, dekoračný, s výplňou z polyesteru
Na odoslanie o 1 deň
Dekoračný, s výplňou z polyesteru, s poťahom z polyesteru
Na odoslanie o 1 deň
56×3 cm, na spanie, dekoračný
Skladom
16×62 cm, dekoračný, s výplňou z polyesteru
Na odoslanie o 1 deň
45×45 cm, dekoračný, s výplňou z polyesteru
Na odoslanie o 1 deň
50×10 cm, na spanie, dekoračný
Skladom
Dekoračný, antialergický, s výplňou z polyesteru
Skladom
Dekoračný, antialergický, bavlnený
Na odoslanie o 3 dni
45×45 cm, dekoračný, bavlnený
Na odoslanie o 1 deň
45×45 cm, dekoračný, antialergický
Skladom
50×10 cm, na spanie, dekoračný
Skladom
45×45 cm, dekoračný, s výplňou z polyesteru
Na odoslanie o 1 deň
Na spanie, dekoračný, antialergický
Skladom
45×15 cm, na spanie, dekoračný
Skladom
45×45 cm, dekoračný, vianočný
Na odoslanie o 1 deň
50×50 cm, na spanie, dekoračný
Skladom
40×40 cm, dekoračný, bavlnený
Skladom
Na spanie, dekoračný, obdĺžnikový
Skladom
45×45 cm, dekoračný, s výplňou z polyesteru
SkladomDoprava zadarmo
Dekoračný, antialergický, vianočný
Skladom
Dekoračný, antialergický, s výplňou z polyesteru
Skladom
45×45 cm, dekoračný, s výplňou z polyesteru
Na odoslanie o 1 deň
45×45 cm, dekoračný, s výplňou z polyesteru
Na odoslanie o 1 deň
Dekoračný, cestovný, antialergický
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
45×10 cm, na spanie, dekoračný
Skladom
Dekoračný, antialergický, vianočný
Skladom
Dekoračný, s výplňou z polyesteru, s poťahom z polyesteru
Na odoslanie o 1 deň
40×40 cm, na spanie, dekoračný
Skladom
14-45×45 cm, dekoračný, antialergický
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo