



Rozmery 45×45 cm
Najlepšia cena za posledných 30 dní: 15,3 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Obohaťte svoj interiér o štýlovú zamatovú dekoratívnu obliečku na vankúš, ktorá zaujme svojou eleganciou a moderným dizajnom. Jemná, zamatová látka dodáva obliečke luxusný charakter a trojrozmerný 3D vzor vytvára efektnú štruktúru, dodáva vankúšu jedinečnú hĺbku a textúru. Šírka: 45 cm, dĺžka: 45 cm, farba: strieborná, hmotnosť: 190 GSM, zloženie: 100% polyester.
| Šírka: | 45 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 45 cm |
| Vnútorná výplň | Polyester |
|---|---|
| Materiál poťahu | Polyester |
| Tvar | Štvorcové |
| Typ | Dekoračný |
| Motív | Jednofarebný |
| Farba | Sivá |
| Počet v balení | 1 ks |
| Plu kód | 03571723789 |
| Hustota látky | 190 GSM |
| Materiál | Polyester, Zamat |
| Rozmery | 45 x 45 cm |
| Výrobca | EUROFIRANY |

45×45 cm, dekoračný, s výplňou z polyesteru
Na odoslanie o 1 deň
45×45 cm, dekoračný, s výplňou z polyesteru
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
45×45 cm, dekoračný, s výplňou z polyesteru
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Dekoračný, s poťahom z polyesteru, štvorcový
Skladom
Na spanie, dekoračný, s poťahom z polyesteru
Skladom
45×45 cm, dekoračný, s výplňou z polyesteru
Na odoslanie o 1 deň
Dekoračný, s výplňou z polyesteru, s poťahom z polyesteru
Na odoslanie o 1 deň
45×45 cm, dekoračný, antialergický
Skladom
45×45 cm, dekoračný, s výplňou z polyesteru
Na odoslanie o 1 deň
45×45 cm, dekoračný, s výplňou z polyesteru
Na odoslanie o 1 deň
45×45 cm, dekoračný, s výplňou z polyesteru
Na odoslanie o 1 deň
50×50 cm, dekoračný, bavlnený
Na odoslanie o 1 deň
Na spanie, dekoračný, štvorcový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
45×15 cm, na spanie, dekoračný
Skladom
45×45 cm, dekoračný, s výplňou z polyesteru
Na odoslanie o 1 deň
Na spanie, dekoračný, štvorcový
Skladom
Na spanie, dekoračný, bavlnený
Skladom
45×45 cm, dekoračný, s výplňou z polyesteru
Na odoslanie o 1 deň
Dekoračný, vianočný, s výplňou z polyesteru
Na odoslanie o 2 dni
Dekoračný, s výplňou z polyesteru, s poťahom z polyesteru
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
45×15 cm, na spanie, dekoračný
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
45×10 cm, dekoračný, s výplňou z polyesteru
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
45×10 cm, dekoračný, s výplňou z polyesteru
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Na spanie, dekoračný, štvorcový
Skladom
40×10 cm, na spanie, dekoračný
Skladom
45×11 cm, na spanie, dekoračný
Skladom
Na spanie, dekoračný, štvorcový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Na spanie, dekoračný, obdĺžnikový
Skladom
Na spanie, dekoračný, štvorcový
Skladom
Na spanie, dekoračný, s výplňou z polyesteru
Skladom
45×45 cm, dekoračný, s výplňou z polyesteru
Na odoslanie o 1 deň
Na spanie, dekoračný, bavlnený
Skladom