


Rozmery 45×45 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Ozdobná obliečka na vankúš MINK s potlačou letných kvetov na svetlom podklade. Potlač plná farebných, letných kvetov oživí priestor a navodí príjemnú atmosféru. Obliečka na vankúš je vyrobená z norkovej látky, ktorá je mimoriadne mäkká a jemná. Norková látka je syntetický materiál pripomínajúci kožušinu s príjemnou plyšovou textúrou, ktorá je nielen príjemná na dotyk, ale aj hrejivá a odolná. Okrem toho má obliečka na vankúš skrytý zips. Šírka: 45 cm, dĺžka: 45 cm, farba: viacfarebná, hmotnosť: 200 GSM, zloženie: 100% polyester.
| Šírka: | 45 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 45 cm |
| Vnútorná výplň | Polyester |
|---|---|
| Materiál poťahu | Polyester |
| Tvar | Štvorcové |
| Typ | Dekoračný |
| Motív | Kvety |
| Farba | Biela |
| Počet v balení | 1 ks |
| Plu kód | 03571731241 |
| Hustota látky | 200 GSM |
| Materiál | Polyester, Norkový zamat |
| Rozmery | 45 x 45 cm |
| Výrobca | EUROFIRANY |

45×45 cm, dekoračný, s výplňou z polyesteru
Na odoslanie o 1 deň
45×45 cm, dekoračný, s výplňou z polyesteru
Na odoslanie o 1 deň
35×55 cm, anatomický, z pamäťovej peny
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 2 dni
40×40 cm, dekoračný, vianočný
Skladom
35×55 cm, obdĺžnikový
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
50×10 cm, na spanie, dekoračný
Skladom
60×60 cm, dekoračný, s výplňou z polyesteru
Na odoslanie o 1 deň
Dekoračný, štvorcový, fotovankúše
Skladom
Dekoračný, štvorcový, jednofarebný
Skladom
Na spanie, dekoračný, antialergický
Skladom
Dekoračný, s výplňou z polyesteru, s poťahom z polyesteru
Skladom
40×15 cm, na spanie, dekoračný
Skladom
45×45 cm, dekoračný, s výplňou z polyesteru
Na odoslanie o 1 deň
Dekoračný, s výplňou z polyesteru, s poťahom z polyesteru
Na odoslanie o 3 dni
Na spanie, dekoračný, štvorcový
Skladom
Dekoračný, antialergický, vianočný
Skladom
60×60 cm, dekoračný, s výplňou z polyesteru
Na odoslanie o 1 deň
Dekoračný, s výplňou z polyesteru, s poťahom z polyesteru
Na odoslanie o 1 deň
Dekoračný, štvorcový, kvetinový
Skladom
45×45 cm, dekoračný, s výplňou z polyesteru
Na odoslanie o 1 deň
Dekoračný, s výplňou z polyesteru, s poťahom z polyesteru
Na odoslanie o 1 deň
40×40 cm, dekoračný, bavlnený

50×50 cm, na spanie, dekoračný
Skladom
Na spanie, dekoračný, štvorcový
Skladom
45×45 cm, dekoračný, s výplňou z polyesteru
SkladomDoprava zadarmo
45×45 cm, dekoračný, s výplňou z polyesteru
Na odoslanie o 1 deň
45×45 cm, dekoračný, s výplňou z polyesteru
Na odoslanie o 1 deň
16×5 cm, dekoračný, s výplňou z polyesteru
Skladom
39×10 cm, na spanie, dekoračný
Skladom
50×10 cm, na spanie, dekoračný
Skladom
45×90 cm, na spanie, dekoračný
Na odoslanie o 1 deň
60×60 cm, dekoračný, s výplňou z polyesteru
Na odoslanie o 1 deň