Odporúčame
História cien
- 26. 5. 2026 - 7,6 €
- 19. 3. 2026 - 7,6 €
- 17. 1. 2026 - 7,8 €
- 27. 11. 2025 - 7,2 €
- 26. 11. 2025 - 7,6 €
- 5. 11. 2025 - 12,9 €
- 30. 7. 2025 - 13,12 €
- 25. 7. 2025 - 13 €
- 15. 7. 2025 - 13,12 €
- 11. 7. 2025 - 13 €
- 26. 6. 2025 - 13,12 €
- 20. 6. 2025 - 13 €
- 10. 6. 2025 - 13,12 €
- 6. 6. 2025 - 13 €
- 27. 5. 2025 - 12,91 €
- 23. 5. 2025 - 13 €
- 25. 3. 2025 - 15,4 €
- 23. 3. 2025 - 13 €
Popis produktu
LED žiarovka GU10, 12,5 W – GTV
Parametre
| Typ pätice | Pätica GU10 |
|---|---|
| Farba svetla | Teplé biele (2100 - 3500K) |
| Typ | LED |
| Ekologické | Ano |
| Farba | Čierna |
| Počet spínacích cyklov | 10000 |
| Náhrada za klasickú žiarovku | 77 W |
| Index podania farieb (cri) | Ra > 80 |
| Uhol žiarivosti | 40 ° |
| Materiál | Plast/kov |
| Svetelný tok | 1100 lm |
| Teplota chromatickosti (k) | 3000 K |
| Príkon | 12.5 W |
| Pätica | GU10 |
| Váha | 0.1 kg |
| Životnosť žiarovky | 40000 h |
| Tvar žiarovky | Bodovka |
| Energetická trieda | F |
| Umiestnenie | Interiér |
| Produktový rad | LED Bulbs |
| Stupeň krytia | IP20 |
| Kvalita | Basic |
| Napätie | 230 V |
| Material | Plast/kov |
| Výrobca | GTV |
Recenzie
Používateľské recenzie
Žárovka se mi sama nabídla zakoupené k lampě, bohužel do té absolutně nepasovala. Vracela jsem.
Zakúpené v eshope Bonami.sk
Stiahnuté z e-shopu Bonami.sk
Najlepšie produkty od Bonami.sk

Samodržiace plastové háčiky v súprave 2 ks v lesklej striebornej farbe Vacuum-Loc – Wenko
Nástenný, prísavkový
Skladom
Krémový detský koberec 120x170 cm Funny Dots – Hanse Home
120×170 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Samodržiaci háčik z nerezovej ocele Celano - Wenko
Samolepiaci, prísavkový
Skladom
Krémový detský koberec 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
WC sedadlo 2 v 1 s detskou doskou Wenko Syros, 44, x 37,5 cm
Skladom
Matne čierny oceľový stojan na toaletný papier Rivalta – Wenko
S držiakom toaletného papiera
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Stojan 12 fliaš vína z orechového dreva Wenko Norway
28×42 cm, drevený, v dekore orech
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Plastovo-bambusový box na vreckovky Rotello - Wenko
Na vreckovky
Skladom
Čierny kovový regál na víno počet fliaš 50 Barbera – Metaltex
108×50×26 cm, kovový, závesný
Skladom
Krémovobiely plastový úložný box s vekom 29x39x19 cm Style – Curver
18×29×39 cm, s vekom, plastový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Béžová lavica z textílie buklé Watford – House Nordic
46×95×36 cm, v škandinávskom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Závesný oceľový košík – Metaltex
Plastový, kusový
Skladom
Set na výrobu kvásku so stierkou 2 ks 700 ml – Lékué
Silikónová
Skladom
Polyresinový stojan na umývacie prostriedky Resa – Wenko
Stojaci, s pumpičkou
Skladom
Sušiak na bielizeň Infinity Flex – Vileda
128×56×304 cm, interiérový, stojaci
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Svetlohnedý stojan na toaletný papier s WC kefou Wenko Rivalta
S držiakom toaletného papiera, kovová, sklenená
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Pedálový kovový odpadkový kôš 3 l – Orion
25 cm, ⌀ 17 cm, pedálový, s vekom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Obraz s ručne maľovanými prvkami 70x100 cm Lan 3D Illusion – Styler
100×70 cm, na plátne, jednodielny
SkladomDoprava zadarmo































