



Rozmery 4×14×21 cm
Peračník Gordon – SQUISHMALLOWS
| Šírka: | 14 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 21 cm |
| Výška: | 4 cm |
| Váha | 0.214 kg |
|---|---|
| Dĺžka | 21 cm |
| Produktový rad | Gordon |
| Zapínanie | Na zips |
| Kvalita | Extra |
| Starostlivosť | Bodové čistenie |
| Výrobca | SQUISHMALLOWS |

Nástenný, prísavkový
Skladom
120×170 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Samolepiaci, prísavkový
Skladom
160×235 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Plastový, kusový
Skladom
28×42 cm, drevený, v dekore orech
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
S držiakom toaletného papiera
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Na vreckovky
Skladom
160×235 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
108×50×26 cm, kovový, závesný
Skladom
Kovová
Skladom
100×70 cm, na plátne, jednodielny
SkladomDoprava zadarmo
18×29×39 cm, s vekom, plastový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Silikónová
Skladom
Kovová
Skladom
128×56×304 cm, interiérový, stojaci
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
132×240 cm
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
25 cm, ⌀ 17 cm, pedálový, s vekom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom