Odporúčame
LED žiarovka do chladničky E14 teplá 3000k 3w 300 lm
História cien
- 31. 5. 2026 - 3,2 €
- 28. 1. 2026 - 3,2 €
- 7. 12. 2025 - 3,3 €
- 24. 11. 2025 - 3,4 €
- 17. 11. 2025 - 3,3 €
- 17. 11. 2025 - 3,4 €
- 29. 9. 2025 - 3,3 €
- 1. 9. 2025 - 3,5 €
- 20. 8. 2025 - 3,6 €
- 28. 3. 2025 - 3,5 €
- 26. 3. 2025 - 3,7 €
- 18. 3. 2025 - 3,9 €
Popis produktu
LED žiarovka do chladničky E14 3W 3000K teplá LED žiarovka od značky Ecolamp s výkonom 3 W a teplou bielou farbou svetla (3000 K) je určená na použitie v chladničkách a mrazničkách. Vybavená je štandardným závitom E14, ktorý je najčastejšie používaný v rôznych typoch chladničiek a chladiacich zariadení. Svetelný tok 300 lm zabezpečuje dostatočné osvetlenie vnútorného priestoru chladničky, pričom spotrebuje minimum energie. Žiarovka je vyrobená z kvalitných materiálov, ktoré zaručujú dlhú životnosť – až 10-krát dlhšiu ako klasické žiarovky, čím šetrí vaše náklady a minimalizuje potrebu častej výmeny.
Parametre
| Typ pätice | Závit E14 |
|---|---|
| Farba svetla | Teplé biele (2100 - 3500K) |
| Typ | LED |
| Ekologické | Ano |
| Farba | Biela |
| Trieda ochrany | IP20 |
| Svietivosť | 300 lm |
| Výška žiarovky | 6 cm |
| Šírka žiarovky | 2,6 cm |
| Plu kód | 02693795995 |
| Pätica žiarovky | E14 |
| Výkon | 3 W |
| Výrobca | Ecolamp by eLight |
































