Mexen Montana, voľne stojaca vaňa 180 x 90 cm, biela, chrómový prepad, 52011809000-01
Rozmery 72×90×180 cm
Do obchodu Heavenshop.sk
DostupnosťSkladom
Doprava zadarmo
Produkt môžete vrátiť do 14 dní
Heavenshop.sk
Zobraziť recenzie
Popis produktu
Výrobca: Mexen Séria: Montana Typ: voľne stojaca vaňa Dĺžka: 1800 mm Šírka: 900 mm Výška: 720 mm Materiál: Sanitárny akrylát Farba: Biela Povrchová úprava: Chrómová Prepadový otvoru: Áno Otvor pre batériu: Nie Súprava obsahuje sifón a odtokovú zátku typu ClickClack Zvýšená odolnosť voči strane farby a UV žiareniu