






Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Závesné hojdacie kreslo FHMK 100x60 cm je vhodné pre jednu osobu. Je vyrobené z vysoko kvalitnej bavlnenej tkaniny a celé kreslo je obšité špeciálne pre zabránenie možnému predratiu látky. Veľký počet šnúriek zabzepečuje ideálny rozklad váhy pre pohodlné sedenie. Rozmer kresla po zavesení je (ŠxHxV) 60x43x105 cm, nosnosť kresla je 120 kg, farebné prevedenie je farebné pásy.
| Šírka: | 60 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 43 cm |
| Výška: | 105 cm |
| Typ | Hojdacie, Závesné |
|---|---|
| Materiál | Drevo |
| Polstre súčasťou balenia | Ano |
| Farba | Oranžová |
| Objem v zabalenom stave dodávateľa | 0.0238 m3 |
| Váha s obalom dodávateľa | 2.57 kg |
| Počet balíkov dodávateľa | 1 ks |
| Kusov v balení dodávateľa | 6 ks |
| Značka | NABBI |
| Značka - krycí názov | NABBI |
| Typové označenie | FHMK |
| Dodáva sa | Zmontované |
| Montáž | Jednoduchá |
| Údržba | Utierať navlhko |
| Maximálne zaťaženie (kg) | 120 |
| Farebné prevedenie (primárne) | Oranžová |
| Farba (slovne) | Farebné pásy |
| Prevedenie poťahu | Oranžová |
| Materiál (primárny) | Látka |
| Materiál (slovne) | Látka / drevo |
| Poťahový materiál | Látka |
| Druh látky | Bavlna |
| Doplnkové vankúše | Nie |
| Pre počet osôb | 1 |
| Čalúnenie | Áno |
| Dizajnový nábytok | Nie |
| Farebná dostupnosť | Jedno prevedenie |
| Obdobie využitia | Letná sezóna |
| Priestorové určenie | Do záhrady |
| Sektorový prvok | Nie |
| Svetlosť farby | Svetlá |
| Tvar | Hranatý |
| Umiestnenie | Na strop |
| Určenie podľa pohlavia | Pre ženy aj mužov |
| Veková kategória | Pre všetky vekové kategórie |
| Vzhľad | Moderný |
| Výrobca | NABBI |
Používateľské recenzie
Výrobok bol ako sme očakávali..
Zakúpené v eshope Nabbi.sk

Drevené, plastové, z teakového dreva
Skladom
Drevené, skladacie, z teakového dreva
Skladom
85×60×90 cm, z ratanu, s podrúčkami
SkladomDoprava zadarmo
130×100 cm, závesné, s polstrami
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
130×100 cm, závesné, s polstrami
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
115×108×70 cm, závesné, s polstrami
Skladom
Hojdacie, drevené, z teakového dreva
Skladom
111×62×66 cm, kovové, polohovateľné
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
93×98×56 cm, hojdacie, z ratanu
SkladomDoprava zadarmo
92×66×58 cm, kovové, s podrúčkami
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Kovové, pevné
Skladom
Drevené, z teakového dreva, s podrúčkami
Skladom
87×57×66 cm, kovové, s podrúčkami
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
92×66×58 cm, kovové, s podrúčkami
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
87×66×57 cm, kovové, s podrúčkami
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Kovové, s podrúčkami, pevné
Skladom
Drevené, skladacie, polohovateľné
Skladom
111×62×66 cm, kovové, polohovateľné
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Kovové, s podrúčkami, pevné
Skladom
92×69×70 cm, kovové, s podrúčkami
SkladomDoprava zadarmo
Kovové, s podrúčkami, pevné
Skladom
Drevené, z teakového dreva, pevné
Skladom
Kovové, s podrúčkami, s polstrami
Skladom
Drevené, z teakového dreva, stohovateľné
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
72×52×55 cm, kovové, z umelého ratanu
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
92×66×58 cm, kovové, s podrúčkami
SkladomDoprava zadarmo
77×57×58 cm, kovové, s podrúčkami
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Plastové, s podrúčkami, pevné
Skladom
106×116×75 cm, kovové, závesné
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
107×55×58 cm, kovové, drevené
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Drevené, skladacie, polohovateľné
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Polohovateľné
Skladom
107×30×30 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
185×160×52 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
120×120×55 cm, písacie, v modernom štýle
Skladom
55×119×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
185×160×51 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
77×155×85 cm, rohový, počítačové
Skladom
54×87×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
203×90×30 cm, s botníkom, so zrkadlom
Skladom
34×70×26 cm, drevený, policový
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
57×72×72 cm, okrúhly, drevený
Skladom
37×87×55 cm, v modernom štýle, lesklý
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Pre chlapca, pre dievča, z lamina
Skladom
70×74×36 cm, zásuvková, v modernom štýle
Skladom
151×147×40 cm, so skriňou, s knižnicou
Skladom
116×50×28 cm, v dekore dub, skriňový
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
45×90×50 cm, sklenený, s úložným priestorom
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom
41×30×30 cm, v modernom štýle, matný
Skladom
210×57×40 cm, v modernom štýle, matná
Skladom