





Rozmery 60×600 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Technické údaje: Výška (Y): (mm): 600 mm Šírka (X): 600 mm: (X): 600 mm (X): 600 mm (X): 600 mm (X) Hĺbka: 103 mm Vzdialenosť medzi prípojkami: 55 cm Rozstup vertikálnych vodných kanálov: 55 cm: 33,3 mm Farba: čierna RAL 9005 Materiál: oceľ Prevádzková teplota: max. 110 °C Maximálny prevádzkový tlak: 10 bar Maximálny skúšobný tlak: 13 bar Vykurovací výkon: - 55/45/20 °C 496 W - 75/65/20 °C 949 W - 90/70/20 °C 1197 W Pripojenia: - elektrická prípojka, - elektrická prípojka, - elektrická prípojka: - 4xG ½″ strana Vysokokvalitný, dlhotrvajúci náter - DIN 99500 S bočnou ochranou a odnímateľným horným krytom Rozsah dodávky: závesy, inštalačná súprava, záslepky a vetrací otvor Na fotografiách je zobrazený radiátor s rozmermi 600 x 1200 mm.
| Šírka: | 600 cm |
|---|---|
| Výška: | 60 cm |
| Materiál | Oceľ |
|---|---|
| Farba | Čierna |
| Typ | Panelový / Panelový, Vykurovacie telesá - panelové radiátory |
| Vykurovací výkon | 949 W |
| Vzdialenosť pripojenia (mm) | 550 |
| Pripojenie | Bočné |
| Orientácia | Horizontálne |
| Ean | 5905315888433 |
| Výška (mm) | 600 |
| Šírka (mm) | 600 |
| Hĺbka (mm) | 103 |
| Montáž | Univerzálna (ľavá alebo pravá) |
| Séria | Mexen CF22 |
| Výkon (w) | 949 |
| Výrobca | Mexen |

60×80 cm, oceľový
Na odoslanie o 1 týždeň
60×130 cm, oceľový
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Panelový, závesný

60×100 cm, oceľový
Na odoslanie o 1 týždeň
60×160 cm, oceľový
Na odoslanie o 1 týždeň
60×180 cm, oceľový
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Panelový, závesný

Panelový, závesný
Dostupné v 2 e-shopoch

50×140 cm, oceľový
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Panelový, závesný
Dostupné v 2 e-shopoch

60×160 cm, oceľový
Na odoslanie o 1 týždeň

Hliníkový, článkový
SkladomDoprava zadarmo
Hliníkový, článkový
SkladomDoprava zadarmo

Panelový, závesný
Dostupné v 3 e-shopoch

Hliníkový, článkový
SkladomDoprava zadarmo

Panelový, závesný

Panelový, závesný
Dostupné v 2 e-shopoch

400×180 cm, oceľový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň

Medený
SkladomDoprava zadarmo
Panelový, závesný

Závesný
Na odoslanie o 1 týždeň
Dostupné v 2 e-shopoch

Panelový, závesný
Dostupné v 2 e-shopoch

90×400 cm, oceľový
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
119×490 cm, oceľový
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Podlahový
Skladom
70×300 cm, oceľový
Na odoslanie o 1 týždeň
300×220 cm, oceľový
SkladomDoprava zadarmo