





Rozmery 50×40 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Technické údaje: Výška (Y): (mm): 500 mm Šírka (X): 500 mm: (X): 400 mm (X): 400 mm (X): 400 mm (X) Hĺbka: 59 mm Vzdialenosť medzi prípojkami: 45 cm Rozstup vertikálnych vodných kanálov: 45 mm: 33,3 mm Farba: biela RAL 9016 Materiál: oceľ Hmotnosť: 6,61 kg Prevádzková teplota: max. 110 °C Maximálny prevádzkový tlak: 10 bar Maximálny skúšobný tlak: 13 barov Vykurovací výkon: 10,5 l: - 55/45/20 °C 167 W - 75/65/20 °C 319 W - 90/70/20 °C 401 W Pripojenia: - elektrická prípojka, - elektrická prípojka, - elektrická prípojka: - 4xG ½″ strana Vysokokvalitný, dlhotrvajúci náter - DIN 99500 S bočnou ochranou a odnímateľným horným krytom Montážne konzoly, inštalačná súprava, záslepky a vetrací otvor sú súčasťou dodávky Na fotografiách je zobrazený radiátor vo veľkosti 600 x 1200 mm.
| Šírka: | 40 cm |
|---|---|
| Výška: | 50 cm |
| Materiál | Oceľ |
|---|---|
| Vzhľad | Panelové |
| Umiestnenie | Závesné |
| Farba | Biela |
| Typ | Panelový / Panelový, Vykurovacie telesá - panelové radiátory |
| Vykurovací výkon | 319 W |
| Vzdialenosť pripojenia (mm) | 450 |
| Pripojenie | Bočné |
| Orientácia | Horizontálne |
| Ean | 5905315063953 |
| Šírka (mm) | 400 |
| Výška (mm) | 500 |
| Hĺbka (mm) | 59 |
| Séria | Mexen C11 |
| Montáž | Univerzálna (ľavá alebo pravá) |
| Výkon (w) | 319 |
| Výrobca | Mexen |
Používateľské recenzie
rychla dodavka
Zakúpené v eshope Heavenshop.sk

Závesný

120×100 cm, panelový, závesný


60×120 cm, panelový, oceľový
Dostupné v 2 e-shopoch