Odporúčame
Mexen, Mexen Flat CF22 panelový radiátor 600 x 400 mm, bočné pripojenie, 633 W, čierny - W422F-060-040-70
Rozmery 60×40 cm
História cien
- 24. 5. 2026 - 128,69 €
- 25. 6. 2025 - 128,69 €
- 4. 3. 2025 - 128,48 €
- 3. 2. 2025 - 125,59 €
- 8. 1. 2025 - 130,15 €
Popis produktu
Technické údaje: Výška (Y): (mm): 600 mm Šírka (X): 600 mm: (X): 400 mm (X): 400 mm (X): 400 mm (X) Hĺbka: 103 mm Vzdialenosť medzi prípojkami: 55 cm Rozstup vertikálnych vodných kanálov: 55 cm: 33,3 mm Farba: čierna RAL 9005 Materiál: oceľ Prevádzková teplota: max. 110 °C Maximálny prevádzkový tlak: 10 bar Maximálny skúšobný tlak: 13 bar Vykurovací výkon: - 55/45/20 °C 330 W - 75/65/20 °C 633 W - 90/70/20 °C 798 W Pripojenia: - elektrická sieť, - elektrická sieť, - elektrická sieť, - elektrická sieť: - 4xG ½″ bočné Vysokokvalitný, dlhotrvajúci náter - DIN 99500 S bočnou ochranou a odnímateľným horným krytom Montážne konzoly, inštalačná súprava, záslepky a vetrací otvor sú súčasťou dodávky Na fotografiách je zobrazený radiátor vo veľkosti 600 x 1200 mm.
Rozmery
| Šírka: | 40 cm |
|---|---|
| Výška: | 60 cm |
Parametre
| Farba | Čierna |
|---|---|
| Typ | Panelový / Panelový, Vykurovacie telesá - panelové radiátory |
| Vykurovací výkon | 633 W |
| Orientácia | Horizontálne |
| Ean | 5905315888419 |
| Vzdialenosť pripojenia (mm) | 550 |
| Pripojenie | Bočné |
| Materiál | Oceľ |
| Šírka (mm) | 400 |
| Výška (mm) | 600 |
| Hĺbka (mm) | 103 |
| Montáž | Univerzálna (ľavá alebo pravá) |
| Séria | Mexen CF22 |
| Výkon (w) | 633 |
| Výrobca | Mexen |




