





Rozmery 60×40 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Technické údaje: Výška (Y): (mm): 600 mm Šírka (X): 600 mm: (X): 400 mm (X): 400 mm (X): 400 mm (X) Hĺbka: 103 mm Vzdialenosť medzi prípojkami: 5 cm Rozstup vertikálnych vodných kanálov: 5 cm: 33,3 mm Farba: antracitová RAL 7016 Materiál: oceľ Prevádzková teplota: max. 110 °C Maximálny prevádzkový tlak: 10 bar Maximálny skúšobný tlak: 13 bar Vykurovací výkon: - 55/45/20 °C 330 W - 75/65/20 °C 633 W - 90/70/20 °C 798 W Pripojenia: - elektrická sieť, - elektrická sieť, - elektrická sieť, - elektrická sieť: - 2xG ½″ vpravo dole alebo vľavo - 4xG ½″ bočné Vysokokvalitný, dlhotrvajúci náter - DIN 99500 S bočnými krytmi a odnímateľným horným krytom Rozsah dodávky: závesy, montážna súprava, záslepky, odvzdušňovač a ventilová vložka Na fotografiách je zobrazený radiátor s rozmermi 600 x 1200 mm.
| Šírka: | 40 cm |
|---|---|
| Výška: | 60 cm |
| Materiál | Oceľ |
|---|---|
| Vzhľad | Panelové |
| Umiestnenie | Závesné |
| Farba | Čierna |
| Typ | Panelový / Panelový, Vykurovacie telesá - panelové radiátory |
| Vykurovací výkon | 633 W |
| Vzdialenosť pripojenia (mm) | 50 |
| Pripojenie | Spodné |
| Orientácia | Horizontálne |
| Ean | 5905315861566 |
| Šírka (mm) | 400 |
| Výška (mm) | 600 |
| Hĺbka (mm) | 103 |
| Montáž | Univerzálna (ľavá alebo pravá) |
| Séria | Mexen CVF22 |
| Výkon (w) | 633 |
| Výrobca | Mexen |


60×120 cm, panelový, oceľový
Dostupné v 2 e-shopoch