





Rozmery 50×80 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Technické údaje: Výška (Y): (mm): 500 mm Šírka (X): 500 mm: rozmery (X): 800 mm Hĺbka: 164 mm Vzdialenosť medzi prípojkami: 5 cm Rozstup vertikálnych vodných kanálov: 5 cm: 33,3 mm Farba: biela RAL 9016 Materiál: oceľ Prevádzková teplota: max. 110 °C Maximálny prevádzkový tlak: 10 bar Maximálny skúšobný tlak: 13 bar Vykurovací výkon: - 55/45/20 °C 791 W - 75/65/20 °C 1521 W - 90/70/20 °C 1920 W Pripojenia: - elektrická sieť, - elektrická sieť, - elektrická sieť, - elektrická sieť: - 2xG ½″ vpravo dole - 4xG ½″ z boku Vysokokvalitný, dlhotrvajúci náter - DIN 99500 S bočným krytom a odnímateľným horným krytom Súčasťou dodávky: závesy, montážna súprava, záslepky, odvzdušňovač a ventilová vložka Na fotografiách je zobrazený radiátor vo veľkosti 600 x 1200 mm.
| Šírka: | 80 cm |
|---|---|
| Výška: | 50 cm |
| Materiál | Oceľ |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Typ | Panelový / Panelový, Vykurovacie telesá - panelové radiátory |
| Vykurovací výkon | 1521 W |
| Orientácia | Horizontálne |
| Ean | 5905315820105 |
| Vzdialenosť pripojenia (mm) | 50 |
| Pripojenie | Spodné |
| Šírka (mm) | 800 |
| Hĺbka (mm) | 164 |
| Výška (mm) | 500 |
| Séria | Mexen CVF33 |
| Montáž | Pravá |
| Výkon (w) | 1521 |
| Výrobca | Mexen |

60×70 cm, oceľový
Na odoslanie o 1 týždeň
Panelový, závesný

90×100 cm, oceľový
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
400×90 cm, oceľový
Na odoslanie o 1 týždeň
Dostupné v 2 e-shopoch

50×200 cm, oceľový
Na odoslanie o 1 týždeň
Panelový, závesný
Dostupné v 2 e-shopoch


Dostupné v 2 e-shopoch

Panelový, závesný

400×90 cm, oceľový
Na odoslanie o 1 týždeň

60×80 cm, oceľový
Na odoslanie o 1 týždeň
400×140 cm, oceľový
Na odoslanie o 1 týždeň
60×140 cm, panelový, oceľový
Na odoslanie o 2 týždne
90×100 cm, oceľový
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Dostupné v 2 e-shopoch

60×120 cm, panelový, oceľový
Na odoslanie o 1 týždeň
Panelový, závesný

Panelový, závesný

60×120 cm, oceľový
Na odoslanie o 1 týždeň
300×500 cm, oceľový
Na odoslanie o 1 týždeň
Hliníkový

Dostupné v 2 e-shopoch

60×120 cm, oceľový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
60×600 cm, oceľový
Na odoslanie o 1 týždeň
Hliníkový


Závesný

Závesný



Okrúhle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
S výsuvnou sprchou
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
36×62 cm, na dosku, keramické
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
60×21×215 cm, v dekore dub, z lamina
Skladom
70×70 cm, okrúhle, s osvetlením
Skladom
34×31 cm, keramický, s odkvapkávačom
Skladom
33×41 cm, na dosku, keramické
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Granitový, okrúhlý, klasický
Na odoslanie o 1 týždeň
30×90 cm, na dosku, keramické
Na odoslanie o 1 týždeň
46×75 cm, s batériou, s odkvapkávačom
Na odoslanie o 1 týždeň
60×40-49×22 cm, s umývadlom, z lamina
Skladom
Granitový, okrúhlý, klasický
Skladom
57×79×45 cm, v modernom štýle, matná
Na odoslanie o 1 týždeň
34×31 cm, keramický, s odkvapkávačom
Skladom
S výsuvnou sprchou, stojanková
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Do kuchyne, drevený, LED
Skladom
39×45-50 cm, na dosku, keramické
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
220×41 cm, na dosku, keramické
Na odoslanie o 1 týždeň