
Mexen Flat CCF22 doskový radiátor 600 x 1200 mm, spodné stredové pripojenie, 1899 W, biely - W6C22F-060-120-00
Panelový, závesný
Rozmery 400×200 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Technické údaje: Výška (Y): (mm): 400 mm Šírka (X): 400 mm: 2000 mm (X) Hĺbka: 164 mm Vzdialenosť medzi prípojkami: 5 cm Rozstup vertikálnych vodných kanálov: 5 cm: 33,3 mm Farba: biela RAL 9016 Materiál: oceľ Prevádzková teplota: max. 110 °C Maximálny prevádzkový tlak: 10 bar Maximálny skúšobný tlak: 13 bar Vykurovací výkon: - 55/45/20 °C 1654 W - 75/65/20 °C 3163 W - 90/70/20 °C 3986 W Pripojenia: - elektrická sieť, - elektrická sieť, - elektrická sieť, - elektrická sieť: - 2xG ½″ vpravo dole - 4xG ½″ z boku Vysokokvalitný, dlhotrvajúci náter - DIN 99500 S bočným krytom a odnímateľným horným krytom Dodáva sa s: závesom, montážnou súpravou, záslepkami, odvzdušňovacou a ventilovou vložkou Na fotografiách je zobrazený radiátor s rozmermi 600 x 1200 mm.
| Šírka: | 200 cm |
|---|---|
| Výška: | 400 cm |
| Materiál | Oceľ |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Typ | Panelový / Panelový, Vykurovacie telesá - panelové radiátory |
| Vykurovací výkon | 3163 W |
| Orientácia | Horizontálne |
| Ean | 5905315820051 |
| Vzdialenosť pripojenia (mm) | 50 |
| Pripojenie | Spodné |
| Šírka (mm) | 2000 |
| Hĺbka (mm) | 164 |
| Výška (mm) | 400 |
| Séria | Mexen CVF33 |
| Montáž | Pravá |
| Výkon (w) | 3163 |
| Výrobca | Mexen |

Panelový, závesný

90×100 cm, oceľový
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
400×90 cm, oceľový
Na odoslanie o 1 týždeň
Dostupné v 2 e-shopoch

50×200 cm, oceľový
Na odoslanie o 1 týždeň
Panelový, závesný
Dostupné v 2 e-shopoch


Dostupné v 2 e-shopoch

90×120 cm, oceľový
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Panelový, závesný

400×90 cm, oceľový
Na odoslanie o 1 týždeň

400×140 cm, oceľový
Na odoslanie o 1 týždeň
60×400 cm, oceľový
Na odoslanie o 1 týždeň
60×140 cm, panelový, oceľový
Na odoslanie o 2 týždne
90×100 cm, oceľový
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo

60×120 cm, oceľový
Na odoslanie o 1 týždeň
Panelový, závesný

Panelový, závesný

60×120 cm, oceľový
Na odoslanie o 1 týždeň
300×500 cm, oceľový
Na odoslanie o 1 týždeň
Hliníkový

Oceľový
Na odoslanie o 1 týždeň
Dostupné v 2 e-shopoch

60×120 cm, oceľový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
60×600 cm, oceľový
Na odoslanie o 1 týždeň
Hliníkový


Závesný

Závesný


Okrúhle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
46×75 cm, s batériou, s odkvapkávačom
Na odoslanie o 1 týždeň
60×21×215 cm, v dekore dub, z lamina
Skladom
Elektrický, s termostatom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
58×73×150 cm, voľne stojaca, akrylátová
SkladomDoprava zadarmo
S výsuvnou sprchou, bronzová, stojanková
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Elektrický, s termostatom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
365×37×49 cm, závesný, oblý
Skladom
S výsuvnou sprchou
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
200×110 cm
Skladom
Chrómová, stojanková
Skladom

Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
S ľavou orientáciou, univerzálna, jednodielna
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
41×61 cm, na dosku, keramické
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň

Kompozitný, obdĺžnikový, klasický
Skladom