Produkty, ktoré by sa Vám mohli páčiť
Mexen, Mexen Flat CF22 panelový radiátor 500 x 1100 mm, bočné pripojenie, 1501 W, biely - W422F-050-110-00
Rozmery 50×110 cm
História cien
- 13. 5. 2026 - 173,89 €
- 20. 5. 2025 - 173,89 €
- 4. 3. 2025 - 173,6 €
- 3. 2. 2025 - 169,69 €
- 8. 1. 2025 - 174,42 €
Popis produktu
Technické údaje: Výška (Y): (mm): 500 mm Šírka (X): 500 mm: 1100 mm (šírka (X)) Hĺbka: 103 mm Vzdialenosť medzi prípojkami: 45 cm Rozstup vertikálnych vodných kanálov: 45 mm: 33,3 mm Farba: biela RAL 9016 Materiál: oceľ Prevádzková teplota: max. 110 °C Maximálny prevádzkový tlak: 10 bar Maximálny skúšobný tlak: 13 bar Vykurovací výkon: - 55/45/20 °C 786 W - 75/65/20 °C 1501 W - 90/70/20 °C 1891 W Prípojky: - teplovodné potrubie s prívodom vody, - teplovodné potrubie s prívodom vody: - strana: 4xG ½″ Vysokokvalitný, dlhotrvajúci náter - DIN 99500 S bočnou ochranou a odnímateľným horným krytom Rozsah dodávky: závesy, montážna súprava, záslepky a vetrací otvor Na fotografiách je zobrazený radiátor s rozmermi 600 x 1200 mm.
Rozmery
| Šírka: | 110 cm |
|---|---|
| Výška: | 50 cm |
Parametre
| Materiál | Oceľ |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Typ | Panelový / Panelový, Vykurovacie telesá - panelové radiátory |
| Vykurovací výkon | 1501 W |
| Orientácia | Horizontálne |
| Ean | 5905315805003 |
| Vzdialenosť pripojenia (mm) | 450 |
| Pripojenie | Bočné |
| Šírka (mm) | 1100 |
| Výška (mm) | 500 |
| Hĺbka (mm) | 103 |
| Montáž | Univerzálna (ľavá alebo pravá) |
| Séria | Mexen CF22 |
| Výkon (w) | 1501 |
| Výrobca | Mexen |
Odporúčame

ADAX NEO H04 KWT 400W biely elektrický konvektor s WiFi
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Mexen C22 radiátor plochý 600 x 1200 mm, bočné pripojenie, 1983 W, biely - W422-060-120-00
Dostupné v 2 e-shopoch

ADAX NEO H10 KWT 1000W biely elektrický konvektor s WiFi
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Klarstein Wondersky, infračervený stropný ohrievač, 120 x 60 x 6,5 cm (Š x V x H), 700 W, IP44

Blumfeldt Tallheo, 100 x 60, radiátor, rúrkový radiátor, 1445 W, teplá voda, 1/2
Závesný

Klarstein Wonderwall 1200 Smart, infračervený ohrievač, 100 x 120 cm, 1200 W, týždenný časovač, IP24, biely
Závesný

ADAX NEO H02 KWT 250W biely konvektor s WiFi
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Mexen C33 doskový radiátor 600 x 1200 mm, bočné pripojenie, 2801 W, biely - W433-060-120-00
Panelový, závesný
Dostupné v 3 e-shopoch

































































