











Rozmery 190×130×100 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Vlastnosti Značka POLYSAN Séria EASY Rozmer 130x100 cm Šírka 1300 mm Výška 1900 mm Hĺbka 1000 mm Farba profilu Chróm - Leštený hliník Tvar Trojstenné Typ otvárania Posuvné Smer otvárania Univerzálne Šírka vstupu 530 mm Typ výplne Číre sklo Hrúbka skla 6 mm Vlastnosti Rámové prevedenie Hmotnosť / ks 103.5 kg Balenie 5 ks EAN 8590913905124 Záruka 2 roky Vysvetlivky Smer otvárania - univerzálne Inštalácia s ľavým alebo pravým otváraním dverí. Rámové sprchové zásteny Výhodou rámového prevedenia zásteny je lepšia ochrana proti striekajúcej vode. Aj v prípade intenzívneho sprchovania zabráni rám v spodnej vodorovnej časti dverí pretečeniu vody mimo sprchovací kút. Určitou nevýhodou je, že tieto zásteny nie sú bezbariérové a rám pôsobí robustne.
| Šírka: | 130 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 100 cm |
| Výška: | 190 cm |
| Pôdorys | Obdĺžnik |
|---|---|
| Výplň dverí | Číre sklo |
| Prevedenie dverí | Posuvné |
| Vanička | Bez vaničky |
| Série | EASY |
| Balenie | 5 |
| Tvar | Trojstenné, Štvorec/Obdĺžnik |
| Typ otvárania | Posuvné |
| Typ výplne | Číre sklo |
| Vlastnosti | Rámové prevedenie |
| Rozmer | 130x100 cm |
| Záruka | 2 roky |
| Šírka vstupu | 530 |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Ean | 8590913905124 |
| Materiál | Tvrdené sklo, Hliník |
| Farba skla | Číre |
| Dĺžka (mm) | 1000 |
| Šírka (mm) | 1300 |
| Výška (mm) | 1900 |
| Hrúbka skla (mm) | 6 mm |
| Tvrdené sklo | Áno |
| Výrobca | Polysan |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Séria | Polysan EASY |
| Typ vstupu | Posuvné dvere |
| Typ | 3-stenný - posuvné dvere |

190×130×70 cm, bez vaničky, obdĺžnikový
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
200×80 cm, číri
Na odoslanie o 1 týždeň
Bez vaničky, posuvný
Dostupné v 2 e-shopoch

190×90×90 cm, štvrťkruhový, posuvný
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
190×100 cm, číri, posuvný
Na odoslanie o 1 týždeň
190×110×70 cm, bez vaničky, obdĺžnikový
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Bez vaničky
Dostupné v 2 e-shopoch

Bez vaničky
Dostupné v 2 e-shopoch

200×90×120 cm, obdĺžnikový
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
190×100×100 cm, štvorcový, číri
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
190×80×70 cm, bez vaničky, obdĺžnikový
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
190×100×70 cm, bez vaničky, obdĺžnikový
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
200×160×160 cm, bez vaničky, posuvný
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
90×90 cm, bez vaničky, štvorcový
Skladom
190×80×70 cm, bez vaničky, obdĺžnikový
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Bez vaničky, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch

190×90×800 cm, bez vaničky
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
150×90×90 cm, bez vaničky, štvorcový
Na odoslanie o 1 týždeň
190×800 cm, číri
Na odoslanie o 1 týždeň
Bez vaničky, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch

190×100 cm, číri
Na odoslanie o 1 týždeň
165×80×80 cm, štvorcový, číri
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
190×100×90 cm, obdĺžnikový
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
190×90×90 cm, číri, posuvný
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
190×90 cm, posuvný
Na odoslanie o 1 týždeň
80×80 cm, bez vaničky, štvorcový
Skladom
190×100×800 cm, bez vaničky, obdĺžnikový
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Bez vaničky, štvorcový
Dostupné v 2 e-shopoch

195×70 cm, bez vaničky
Skladom
190×120×90 cm, štvrťkruhový, číri
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo


Okrúhle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
46×75 cm, s batériou, s odkvapkávačom
Na odoslanie o 1 týždeň
60×21×215 cm, v dekore dub, z lamina
Skladom
Elektrický, s termostatom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
58×73×150 cm, voľne stojaca, akrylátová
SkladomDoprava zadarmo
S výsuvnou sprchou, bronzová, stojanková
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Elektrický, s termostatom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
365×37×49 cm, závesný, oblý
Skladom
S výsuvnou sprchou
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
200×110 cm
Skladom
Chrómová, stojanková
Skladom

Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
S ľavou orientáciou, univerzálna, jednodielna
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
41×61 cm, na dosku, keramické
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň

Kompozitný, obdĺžnikový, klasický
Skladom