Odporúčame
Polysan EASY, 3-stenový sprchový kút 800-900x700mm, pivot dvere L/P varianta, sklo Brick, EL1638EL3138EL3138
Rozmery 190×80×70 cm
História cien
- 29. 4. 2026 - 685,4 €
- 12. 4. 2025 - 685,4 €
- 6. 2. 2025 - 682 €
- 4. 2. 2025 - 703,7 €
- 8. 1. 2025 - 703,74 €
Popis produktu
Vlastnosti Značka POLYSAN Séria EASY Rozmer 80x70 cm Šírka 800 mm Výška 1900 mm Hĺbka 700 mm Farba profilu Chróm - Leštený hliník Tvar Trojstenné Typ otvárania Otváracie jednokrídlové Smer otvárania Univerzálne Šírka vstupu 500 mm Typ výplne BRICK sklo Hrúbka skla 6 mm Vlastnosti Rámové prevedenie Hmotnosť / ks 74.0 kg Balenie 5 ks EAN 8590913905575 Záruka 2 roky Vysvetlivky Smer otvárania - univerzálne Inštalácia s ľavým alebo pravým otváraním dverí. Rámové sprchové zásteny Výhodou rámového prevedenia zásteny je lepšia ochrana proti striekajúcej vode. Aj v prípade intenzívneho sprchovania zabráni rám v spodnej vodorovnej časti dverí pretečeniu vody mimo sprchovací kút. Určitou nevýhodou je, že tieto zásteny nie sú bezbariérové a rám pôsobí robustne.
Rozmery
| Šírka: | 80 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 70 cm |
| Výška: | 190 cm |
Parametre
| Výplň dverí | Číre sklo |
|---|---|
| Vanička | Bez vaničky |
| Série | EASY |
| Balenie | 5 |
| Tvar | Trojstenné, Štvorec/Obdĺžnik |
| Typ otvárania | Otváracie jednokrídlové |
| Typ výplne | BRICK sklo |
| Vlastnosti | Rámové prevedenie |
| Rozmer | 80x70 cm |
| Záruka | 2 roky |
| Šírka vstupu | 500 |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Ean | 8590913905575 |
| Materiál | Tvrdené sklo, Hliník |
| Farba skla | Číre |
| Šírka (mm) | 800 |
| Výška (mm) | 1900 |
| Dĺžka (mm) | 700 |
| Hrúbka skla (mm) | 6 mm |
| Tvrdené sklo | Áno |
| Výrobca | Polysan |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Séria | Polysan EASY |
| Typ vstupu | Krídlové dvere |
| Typ | 3-stenný - krídlové dvere |





















