
















Rozmery 80×39×63 cm
Najlepšia cena za posledných 30 dní: 227 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Vlastnosti Značka SAPHO Séria INFINITY Rozmer 38,5x79,5x63 cm Šírka 385 mm Výška 795 mm Hĺbka 630 mm Farba Biela Materiál Keramika Technológia splachovania Rimless Objem splachovacej vody Splachovanie 3,5 l, Splachovanie 5 l Tvar Klasik Výbava Odpad spodný, Odpad zadný Balenie neobsahuje WC sedátko Hmotnosť / set 33.73 kg Balenie 2 ks EAN 8590913982224 Záruka 2 roky Vysvetlivky Technológia splachovania Rimless Rimless (NoRim) – toalety bez tradičného oplachového kruhu. Hladký povrch bez dutín a záhybov. Oplachová voda vyteká rozdeľovačom vody iba zo zadnej časti WC misy a vďaka špeciálnemu tvaru keramiky dokonale opláchne vnútorný priestor. Výhodou je ľahká údržba a čistenie WC misy. Poznámka: Balenie neobsahuje WC sedadlo Water saving - úsporné splachovanie Tvar misy umožňuje efektívne a účinné spláchnutie s menším objemom vody a tým šetrí životné prostredie a náklady za vodu. Úsporné splachovanie je možné použiť pri splachovacom mechanizme (v nádržke WC kombi alebo podomietkovej nádržke pri závesnom WC), ktorého vypúšťací ventil umožňuje nastavenie objemu vody od 4 litrov. V prípade duálneho splachovania u malého tlačidla objem od 3 litrov a väčšieho tlačidla objem od 4,5 litra vody
| Šírka: | 39 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 63 cm |
| Výška: | 80 cm |
| Typ | Kombi |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Odpad | Spodný, Zadný |
| Design | Oblý |
| Série | INFINITY |
| Balenie | 2 |
| Rozmer | 38,5x79,5x63 cm |
| Materiál | Keramika, Keramika |
| Tvar | Klasik, Klasik |
| Výbava | Odpad spodný;Odpad zadný |
| Záruka | 2 roky |
| Technológia splachovania | Rimless |
| Balenie neobsahuje | WC sedátko |
| Objem splachovacej vody | Splachovanie 3,5 l;Splachovanie 5 l |
| Ean | 8590913982224 |
| Výška (mm) | 795 |
| Šírka (mm) | 385 |
| Hĺbka (mm) | 630 |
| Séria | Sapho INFINITY |
| Výrobca | Sapho |

405×37×63 cm, kombi, so spodným odpadom
Na odoslanie o 1 týždeň
Závesný, oblý, so zadným odpadom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
79×39×62 cm, kombi, so spodným odpadom
Na odoslanie o 1 týždeň
83×36×62 cm, kombi, hranatý
Na odoslanie o 1 týždeň
75×38×66 cm, kombi, so spodným odpadom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Závesný, oblý, so zadným odpadom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
75×38×66 cm, kombi, so spodným odpadom
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
75×38×66 cm, kombi, oblý
Skladom
80×40×64 cm, kombi, so spodným odpadom
Na odoslanie o 2 týždne
Závesný, oblý, so zadným odpadom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
55×31×31 cm, oblý, so zadným odpadom
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
56×36×40 cm, závesný, oblý
Skladom
85×38×66 cm, kombi, so spodným odpadom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
36×36×53 cm, závesný, oblý
Na odoslanie o 1 týždeň
80×34×63 cm, so spodným odpadom, oblý
Skladom
77×37×67 cm, kombi, hranatý
Na odoslanie o 1 týždeň
Kombi, so spodným odpadom, oblý
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Samostatne stojaci, oblý, so zadným odpadom
Skladom
72×35×66 cm, kombi, hranatý
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Závesný, oblý, so zadným odpadom
Skladom
Závesný, oblý, so zadným odpadom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
5×38×45 cm, oblý, priemer
Na odoslanie o 1 týždeň
76×37×67 cm, kombi, hranatý
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
78×36×67 cm, so spodným odpadom, oblý
Na odoslanie o 1 týždeň
Závesný, oblý
Na odoslanie o 1 týždeň
36×53 cm, závesný, hranatý
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Oblý, so zadným odpadom
Skladom
5×36×45 cm, hranatý, priemer
Na odoslanie o 1 týždeň
Závesný, oblý, so zadným odpadom
Skladom
Kombi, so spodným odpadom, oblý
Skladom
35×65 cm, kombi, so spodným odpadom
Na odoslanie o 1 týždeň
36×51 cm, závesný, hranatý
Na odoslanie o 1 týždeň