






Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Technické špecifikácie: Výrobca: Toolight Typ svietidla: Nástenná lampa Farba: Čierna polo-matná Šírka: 150 mm Výška: 250 mm Hĺbka: 120 mm Závit: E27 Ďalšie funkcie: Nastavenie uhla žiarovky ❌ ŽIAROVKA NIE JE SÚČASŤOU BALENIA ⚡ Nastavenie uhla sklonu : Umožňuje nastaviť smer svetla, čo umožňuje osvetliť vybrané miesta alebo objekty. ⚡ Robustná konštrukcia : Nástenná lampa je vyrobená z odolného kovu, je odolná voči poškodeniu a dlho si zachováva svoj estetický vzhľad. ⚡ Univerzálny dizajn : Vďaka čiernemu, polomatnému povrchu sa lampa dokonale hodí do moderných, industriálnych a loftových interiérov. ⚡ Jednoduchá inštalácia : Nástenná lampa sa jednoducho inštaluje a možno ju namontovať ako hlavné aj sekundárne akcentačné svetlo. ⚡ Prispôsobiteľné : Vďaka závitu E27 si používateľ môže vybrať z rôznych žiaroviek – od klasických až po energeticky úsporné LED diódy – a prispôsobiť si intenzitu a farbu svetla podľa svojich potrieb.
| Hlavný materiál | Kov |
|---|---|
| Zapínanie | Vypínač |
| Doporučený typ žiarovky | LED |
| Štýl | Moderný, Industriálny |
| Umiestnenie | Do spálne a obývačky |
| Farba | Čierna |
| Kód výrobcu | OSW-05184 |
| Typ lampy | APP1304-1W |
| Typ svietidla | Závesná |
| Materiál konštrukcie | Kov |
| Farba lampy | Čierna |
| Počet svetelných bodov | 1 |
| Použitý závit | E27 |
| Farba svetla | Záleží od žiarovky |
| Energetická trieda | A |
| Trieda tesnosti | Nedostatok informácií |
| Maximálny výkon žiarovky | 60W |
| Ean | 5902557388257 |
| Výkon | Síť ~ 220V - ~ 240V |
| Dĺžka (mm) | 120 |
| Šírka (mm) | 150 |
| Výška (mm) | 250 |
| Výrobca | Toolight |
| Séria | Toolight |

Zapínané vypínačom, sklenené, kovové
Skladom
Zapínané vypínačom, v modernom štýle, do spálne a obývačky
Skladom
Zapínané vypínačom, kovové, v modernom štýle
Skladom
Zapínané vypínačom, kovové, v modernom štýle
Skladom
Zapínané vypínačom, v rustikálnom štýle, drevené
Skladom
Zapínané vypínačom, v modernom štýle, v škandinávskom štýle
Skladom
Zapínané vypínačom, kovové, v modernom štýle
Skladom
Zapínané vypínačom, kovové, v modernom štýle
Skladom
Zapínané vypínačom, sklenené, orientálne
Skladom
Zapínané vypínačom, kovové, v modernom štýle
Skladom
Zapínané vypínačom, LED, v retro štýle
Skladom
Zapínané vypínačom, v škandinávskom štýle, do spálne a obývačky
Skladom
Zapínané vypínačom, kovové, v modernom štýle
Skladom
Zapínané vypínačom, sklenené, do spálne a obývačky
Skladom
Zapínané vypínačom, v modernom štýle, v škandinávskom štýle
Skladom
Zapínané vypínačom, v rustikálnom štýle, drevené
Skladom
Zapínané vypínačom, LED, v modernom štýle
Skladom
Zapínané vypínačom, kovové, v modernom štýle
Skladom
Zapínané vypínačom, sklenené, v industriálnom štýle
Skladom
Zapínané vypínačom, v modernom štýle, v škandinávskom štýle
Skladom
Zapínané vypínačom, kovové, do spálne a obývačky
Skladom
Zapínané vypínačom, LED, v modernom štýle
Skladom
Zapínané vypínačom, LED, kovové
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, kovové, do spálne a obývačky
Skladom
Zapínané vypínačom, LED, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, v modernom štýle, v škandinávskom štýle
Skladom
Zapínané vypínačom, v modernom štýle, do spálne a obývačky
Skladom
Zapínané vypínačom, sklenené, v modernom štýle
Skladom
Zapínané vypínačom, v škandinávskom štýle, do spálne a obývačky
Skladom
Zapínané vypínačom, LED, v retro štýle
Skladom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň






221×80×80 cm, štvrťkruhový, klasický
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo

Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
203×100×100 cm, štvrťkruhový, klasický
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo

Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň

204×90×90 cm, štvorcový, klasický
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
210×80×120 cm, obdĺžnikový, číri
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom