














Rozmery 100×150 cm
Najlepšia cena za posledných 30 dní: 47,49 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Koberec je veľmi dôležitým prvkom vybavenia detskej izby, pretože plní niekoľko dôležitých funkcií. Okrem toho, že zaisťuje bezpečnosť dieťaťa pri páde, dodáva interiéru útulnosť a šarm, izoluje teplo a je ideálnym miestom na hranie, je tiež antistatický a vhodný pre alergikov. ▪ Celková hrúbka: 11 mm ▪ Celková hmotnosť: 1,75 kg/m2 ▪ Materiál: 100% polypropylén
| Šírka: | 100 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 150 cm |
| Pre koho | Chlapec |
|---|---|
| Typ | Hrací |
| Druh | Kusové |
| Tvar | Obdĺžnikové |
| Typ materiálu | Syntetické |
| Materiál | Polypropylén |
| Výška vlasu | Nízky vlas (ľahká údržba) |
| Umiestnenie | Detská izba,Škola/škôlka |
| Špeciálne vlastnosti | Vhodný pre podlahové kúrenie |
| Vzor | Detský vzor |
| Kolekcia | Lima |
| Rozmer | 100x150 cm |
| Dĺžka | 150 cm |

120×170 cm, klasický, obdĺžnikový
Na odoslanie o 5 dní
120×170 cm, pre chlapca, klasický
Na odoslanie o 5 dní
Pre chlapca, klasický, obdĺžnikový
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
160×235 cm, pre chlapca, klasický
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
160×235 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
160×230 cm, klasický, obdĺžnikový
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
180×270 cm, klasický, obdĺžnikový
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
80×150 cm, pre chlapca, klasický
Na odoslanie o 5 dní
Pre chlapca, klasický, obdĺžnikový
Na odoslanie o 5 dní
120×170 cm, pre chlapca, klasický
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Pre chlapca, klasický, kusový
Na odoslanie o 5 dní
80×150 cm, pre chlapca, klasický
Na odoslanie o 5 dní
180×270 cm, pre chlapca, hrací
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
200×290 cm, klasický, obdĺžnikový
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
80×150 cm, pre chlapca, klasický
Na odoslanie o 5 dní
120×170 cm, pre chlapca, klasický
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
95×133 cm, cesta, hrací
Na odoslanie o 5 dní
80×150 cm, pre chlapca, klasický
Na odoslanie o 5 dní
Cesta, hrací, kusový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
160×230 cm, klasický, kusový
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Pre chlapca, klasický, obdĺžnikový
Na odoslanie o 5 dní
120×170 cm, klasický, obdĺžnikový
Na odoslanie o 5 dní
Pre chlapca, klasický, obdĺžnikový
Na odoslanie o 5 dní
Pre dievča, pre chlapca, klasický
Na odoslanie o 5 dní
160×230 cm, klasický, obdĺžnikový
Na odoslanie o 5 dní
80×150 cm, pre chlapca, klasický
Na odoslanie o 5 dní
⌀ 150 cm, hrací, obdĺžnikový
Skladom
80×150 cm, klasický, obdĺžnikový
Na odoslanie o 6 dní
160×230 cm, klasický, obdĺžnikový
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
120×170 cm, hrací, kusový
Na odoslanie o 5 dní
80×150 cm, pre chlapca, klasický
Na odoslanie o 5 dní
80×150 cm, hrací, klasický
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
100×150 cm, hrací, klasický
Na odoslanie o 5 dní
Multifunkčná, klasická
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Multifunkčná, klasická
SkladomDoprava zadarmo
Multifunkčná, klasická
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Multifunkčná, klasická
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Multifunkčná, klasická
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Multifunkčná, klasická
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Multifunkčná, klasická
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
PVC
Na odoslanie o 5 dní

80×150 cm, cesta, pre chlapca
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Rohový, matný
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
100×150 cm, pre chlapca, hrací
Na odoslanie o 5 dní
Behúne, kusový
Na odoslanie o 5 dní
80×150 cm, hrací, klasický
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní

S plyšovým poťahom, s motívom zvieratka
Na odoslanie o 1 týždeň