








Rozmery 50×60 cm
Najlepšia cena za posledných 30 dní: 15,14 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Kúpeľňové koberčeky z kolekcie Moreno budú praktickým doplnkom kúpeľne. Na ich výrobu sa používajú kvalitné materiály, vďaka ktorým sú odolné voči oderu, či zmene farby a rýchlo schnú.▪ Celková hrúbka: 25 mm▪ Celková hmotnosť: 1,75 kg/m2▪ Materiál: 100% polypropylén
| Šírka: | 50 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 60 cm |
| Typ | Kúpeľňová |
|---|---|
| Materiál | Polyester |
| Množstvo | Kusové |
| Funkcie | Rýchloschnúce |
| Farba | Zelená |
| Výška vlasu | Nízky vlas (ľahká údržba) |
| Umiestnenie | Kúpeľňa |
| Špeciálne vlastnosti | Protišmykový,Vhodný pre podlahové kúrenie,Prateľný |
| Vzor | Geometrické vzory |
| Kolekcia | Moreno |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Rozmer | 50x60 cm |
| Dĺžka | 60 cm |

50×80 cm, kúpeľňová, kusová
Na odoslanie o 5 dní
50×80 cm, kúpeľňová, kusová
Na odoslanie o 5 dní
60×100 cm, kúpeľňová, kusová
Na odoslanie o 5 dní
50×80 cm, kúpeľňová, z polyesteru
Na odoslanie o 5 dní
60×100 cm, kúpeľňová, kusová
Na odoslanie o 5 dní
50×80 cm, kúpeľňová, kusová
Na odoslanie o 5 dní
50×80 cm, kúpeľňová, kusová
Na odoslanie o 5 dní
Kúpeľňová, z polyesteru, kusová
Na odoslanie o 5 dní
50×60 cm, kúpeľňová, kusová
Na odoslanie o 5 dní
Kúpeľňová, z polyesteru, v sadách
Na odoslanie o 5 dní
50×80 cm, kúpeľňová, kusová
Na odoslanie o 5 dní
V sadách
Na odoslanie o 5 dní
50×60 cm, kúpeľňová, z polyesteru
Na odoslanie o 5 dní
50×60 cm, kúpeľňová, kusová
Na odoslanie o 5 dní
Kúpeľňová, kusová, okrúhla
Skladom
Kúpeľňová, kusová
Skladom
60×100 cm, kúpeľňová, z polyesteru
Na odoslanie o 5 dní
50×80 cm, kúpeľňová, kusová
Na odoslanie o 5 dní
Kúpeľňová, kusová, okrúhla
Na odoslanie o 5 dní
50×80 cm, kúpeľňová, z polyesteru
Na odoslanie o 1 týždeň
60×100 cm, kúpeľňová, kusová
Na odoslanie o 5 dní
Kúpeľňová, kusová, okrúhla
Na odoslanie o 5 dní
60×100 cm, kúpeľňová, kusová
Na odoslanie o 5 dní
V sadách
Na odoslanie o 5 dní
60×100 cm, kúpeľňová, kusová
Na odoslanie o 5 dní
50×80 cm, kúpeľňová, kusová
Na odoslanie o 5 dní
Kúpeľňová, bavlnená, kusová
Na odoslanie o 5 dní
50×70 cm, kúpeľňová, bavlnená
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Kúpeľňová, kusová, okrúhla
Na odoslanie o 5 dní
50×80 cm, kúpeľňová, bavlnená
Na odoslanie o 5 dní
50×80 cm, kúpeľňová, kusová
Na odoslanie o 5 dní
50×60 cm, kúpeľňová, bavlnená
Na odoslanie o 5 dní
Multifunkčná, klasická
SkladomDoprava zadarmo
Multifunkčná, klasická
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Multifunkčná, klasická
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Multifunkčná, klasická
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Multifunkčná, klasická
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Multifunkčná, klasická
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Multifunkčná, klasická
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
80×150 cm, klasický, kusový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní

100×150 cm, pre chlapca, klasický
Na odoslanie o 5 dní
Čalúnený, látkový
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
80×150 cm, pre chlapca, hrací
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
100×150 cm, klasický, kusový
Na odoslanie o 5 dní
Rohový, matný
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň

80×150 cm, klasický, kusový
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
80×150 cm, klasický, kusový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Drevená, v rustikálnom štýle, matná
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň