





Rozmery 60×80 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Technické údaje: Výška (Y): (mm): 600 mm Šírka (X): 600 mm: (X): 800 mm (šírka (X): 800 mm) Hĺbka: 164 mm Vzdialenosť medzi prípojkami: 55 cm Rozstup vertikálnych vodných kanálov: 55 cm: 33,3 mm Farba: biela RAL 9016 Materiál: oceľ Prevádzková teplota: max. 110 °C Maximálny prevádzkový tlak: 10 bar Maximálny skúšobný tlak: 13 bar Vykurovací výkon: - 55/45/20 °C 912 W - 75/65/20 °C 1761 W - 90/70/20 °C 2226 W Pripojenia: - elektrická prípojka, - elektrická prípojka, - elektrická prípojka: - 4xG ½″ strana Vysokokvalitný, dlhotrvajúci náter - DIN 99500 S bočným krytom a odnímateľným horným krytom Rozsah dodávky: závesy, inštalačná súprava, záslepky a vetrací otvor Na fotografiách je zobrazený radiátor s rozmermi 600 x 1200 mm.
| Šírka: | 80 cm |
|---|---|
| Výška: | 60 cm |
| Materiál | Oceľ |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Typ | Panelový / Panelový, Vykurovacie telesá - panelové radiátory |
| Vykurovací výkon | 1761 W |
| Orientácia | Horizontálne |
| Ean | 5905315805874 |
| Vzdialenosť pripojenia (mm) | 550 |
| Pripojenie | Bočné |
| Výška (mm) | 600 |
| Šírka (mm) | 800 |
| Hĺbka (mm) | 164 |
| Montáž | Univerzálna (ľavá alebo pravá) |
| Séria | Mexen CF33 |
| Výkon (w) | 1761 |
| Výrobca | Mexen |


Závesný

Závesný

Hliníkový, článkový, závesný
Skladom


Hliníkový, závesný

Závesný

Panelový, závesný
Dostupné v 3 e-shopoch

46×75 cm, s batériou, s odkvapkávačom
Na odoslanie o 1 týždeň
Granitový, okrúhlý, klasický
Skladom
70×70 cm, okrúhle, s osvetlením
Skladom
S výsuvnou sprchou
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom


200×120 cm
Skladom
365×37×49 cm, závesný, oblý
Skladom
Ekologická
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
80×80 cm, okrúhle, s osvetlením
Skladom
Okrúhle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
190×115 cm, posuvná, ľavé
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
190×70 cm, skladacia, ľavé
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
190×95 cm, skladacia, ľavé
Skladom
190×80 cm, skladacia, ľavé
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Granitový, okrúhlý, klasický
Na odoslanie o 1 týždeň
34×31 cm, keramický, s odkvapkávačom
Skladom
100×100 cm, okrúhle, s osvetlením
Skladom