








Najlepšia cena za posledných 30 dní: 68,3 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Tieto unikátne drôtené svietidlá z kolekcie TORONTO v sebe spájajú jedinečný dizajn zameraný na každý detail v kombinácii s modernými prvkami umenia a krásy. Pre väčšinu našich svietidiel sme pre vás pripravili kolekcie (kolekcia TORONTO) , aby výber svietidla bol čo najjednoduchší a najrýchlejší. Každá kolekcia nesie iný dizajn a je poskladaná tak, aby ste mali k dispozícii všetky možné typy svietidiel či už zariaďujete chodbu, spálňu alebo kuchyňu. Okrem komplexnosti jednotlivých kolekcii sú možné aj rôzne farebné a konštrukčné vyhotovenia (platí len pre niektoré svietidlá). Pri výbere svietidla, kde sú rôzne farebné alebo konštrukčné kombinácie, vás prosíme zvolený variant uviesť do poznámky pre predajcu, ktorá sa nachádza v košíku. V prípade, že by ste sa chceli informovať o tomto svietidle ale v inej kombinácii farieb ako máme zobrazené na obrázkoch, respektíve by ste mali záujem o toto svietidlo ale v kovovom ráme (CAGE) alebo s kovovým prsteňom (RING), tak nás prosím kontaktujte a pripravíme vám individuálnu ponuku.
| Hlavný materiál | Kov |
|---|---|
| Štýl | Moderný, Industriálny |
| Zapínanie | Vypínač |
| Napájacie napätie | 230V |
| Tvar | Okrúhle, Hranaté, Atypické |
| Umiestnenie | Do spálne a obývačky |
| Počet svetiel | Samostatné, Viaceré v skupine |
| Farba | Čierna |
| Rozmery svietidla | 92 cm/42 cm |
| Rozmery tienidla | 20 cm/18 cm |
| Plu kód | 07628967232 |
| Kolekcia | Toronto |
| Materiál | Kov, Drôt |
| Počet zdrojov svetla | 3 |
| Kompatibilné žiarovky | E27 |
| Nastavenie výšky | Áno |
| Tvar svietidla | Okrúhly, Hranatý |
| Výrobca | Light Home |

Kovové, v modernom štýle, zapínané vypínačom
Na odoslanie o 3 dni
Kovové, v modernom štýle, zapínané vypínačom
Skladom
LED, kovové, v modernom štýle
Skladom
Kovové, v modernom štýle, zapínané vypínačom
Na odoslanie o 3 dni
LED, kovové, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
LED, drevené, kovové
Skladom
V modernom štýle, zapínané vypínačom, v škandinávskom štýle
Skladom
LED, drevené, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Sklenené, kovové, v modernom štýle
Skladom
Zapínané vypínačom, do spálne a obývačky, s 1 svetlom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
LED, drevené, kovové
SkladomDoprava zadarmo
LED, kovové, zapínané vypínačom
Skladom
Kovové, zapínané vypínačom, v industriálnom štýle
Skladom
Sklenené, kovové, zapínané vypínačom
Skladom
LED, kovové, plastové
SkladomDoprava zadarmo
LED, sklenené, kovové
SkladomDoprava zadarmo

LED, kovové, plastové
Na odoslanie o 3 dni
Drevené, v rustikálnom štýle, zapínané vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
LED, kovové, plastové
SkladomDoprava zadarmo
V rustikálnom štýle, zapínané vypínačom, atypické
Skladom
Kovové, zapínané vypínačom, v retro štýle
SkladomDoprava zadarmo
Drevené, kovové, zapínané vypínačom
Skladom
LED, drevené, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, v industriálnom štýle, do spálne a obývačky
Skladom
V modernom štýle, zapínané vypínačom, do spálne a obývačky
Skladom
Kovové, zapínané vypínačom, v retro štýle
SkladomDoprava zadarmo
Kovové, v modernom štýle, zapínané vypínačom
Skladom
Kovové, v rustikálnom štýle, zapínané vypínačom
Skladom
Do kuchyne, kovové, v modernom štýle
Skladom
LED, zapínané vypínačom, do spálne a obývačky
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
LED, kovové, plastové
SkladomDoprava zadarmo