









Najlepšia cena za posledných 30 dní: 56,2 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Tieto unikátne drevené svietidlá v škandinávskom dizajne z kolekcie TIMBER v sebe spájajú jedinečný dizajn zameraný na každý detail v kombinácii s modernými prvkami umenia a krásy. Pre väčšinu našich svietidiel sme pre vás pripravili kolekcie (kolekcia TIMBER) , aby výber svietidla bol čo najjednoduchší a najrýchlejší. Každá kolekcia nesie iný dizajn a je poskladaná tak, aby ste mali k dispozícii všetky možné typy svietidiel či už zariaďujete chodbu, spálňu alebo kuchyňu. Okrem komplexnosti jednotlivých kolekcii sú možné aj rôzne farebné a konštrukčné vyhotovenia (platí len pre niektoré svietidlá). Pri výbere svietidla, kde sú rôzne farebné alebo konštrukčné kombinácie, vás prosíme zvolený variant uviesť do poznámky pre predajcu, ktorá sa nachádza v košíku.
| Štýl | Moderný, Škandinávsky |
|---|---|
| Napájacie napätie | 230V |
| Umiestnenie osvetlenia | Povrchové |
| Hlavný materiál | Kov, Drevo |
| Farba | Čierna |
| Farba konštrukcie | Čierna |
| Rozmery svietidla | 90 cm/60 cm |
| Rozmery tienidla | 20 cm/15 cm |
| Plu kód | 04063653614 |
| Kolekcia | Timber |
| Materiál | Kov, Drevo |
| Počet zdrojov svetla | 3 |
| Kompatibilné žiarovky | E27 |
| Nastavenie výšky | Áno |
| Tvar svietidla | Atypický, Hranatý, Diamant |
| Výrobca | Light Home |

LED, v modernom štýle, v škandinávskom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
V modernom štýle, v industriálnom štýle, s napätím 230V
Na odoslanie o 3 dni
V modernom štýle, v industriálnom štýle, s napätím 230V
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
V modernom štýle, v industriálnom štýle, s napätím 230V
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
Povrchová
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
V modernom štýle, v industriálnom štýle, s napätím 230V
Na odoslanie o 3 dni
V modernom štýle, chrómová, s napätím 230V
Na odoslanie o 3 dni
V modernom štýle, v škandinávskom štýle
SkladomDoprava zadarmo
V modernom štýle, s napätím 230V, povrchová
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
LED, v modernom štýle, v škandinávskom štýle
Skladom
Povrchová, drevená
Skladom
V modernom štýle, v škandinávskom štýle
SkladomDoprava zadarmo
V modernom štýle, povrchová, kovová
Skladom
V škandinávskom štýle, povrchová, kovová
Skladom

Povrchová, drevená
Skladom
LED, v modernom štýle, kovová
Skladom
Bronzová, v industriálnom štýle, s napätím 230V
Skladom
V modernom štýle, v škandinávskom štýle
SkladomDoprava zadarmo
V modernom štýle
Skladom
V industriálnom štýle, povrchová, kovová
SkladomV modernom štýle, v škandinávskom štýle, v industriálnom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Chrómová, povrchová, kovová
Na odoslanie o 3 dni
V modernom štýle, bronzová, s napätím 230V
Skladom
LED, v modernom štýle, chrómová
Na odoslanie o 3 dni
V modernom štýle, povrchová, sklenená
Skladom
V modernom štýle, medená, povrchová
Skladom
V modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
V modernom štýle, kovová
Skladom
V modernom štýle, chrómová, s napätím 230V
Na odoslanie o 3 dni
V modernom štýle, povrchová, kovová
SkladomV modernom štýle, s napätím 230V, povrchová
Skladom
Na whisky, sklenený
Na odoslanie o 1 deň
Na whisky, sklenený
Na odoslanie o 1 deň
Na whisky, sklenený
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
Na whisky, v sadách
Na odoslanie o 1 deň
Na whisky, v sadách
Na odoslanie o 1 deň
28×1 cm, bambusová, so stojanom
Na odoslanie o 3 dni
Do kuchyne, do obývačky, do spálne
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
Do kuchyne, do obývačky, do spálne
Na odoslanie o 1 deň
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
Do kuchyne, do obývačky, do spálne
Na odoslanie o 1 deň
52×30 cm, sklenená, hranatá
Na odoslanie o 3 dni
Black-out, kusový, polyesterový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
Do kuchyne, do obývačky, do spálne
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
Do kuchyne, do obývačky, do spálne
Na odoslanie o 1 deň
Keramická, stolná
Na odoslanie o 1 deň
94×34 cm, nástenné, kovové
Na odoslanie o 3 dni
Do kuchyne, do obývačky, do spálne
Na odoslanie o 1 deň
Na šampanské, v sadách
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 dniDoprava zadarmo