



Rozmery 15×10 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Drevená tabuľka na bylinky je vyrobená z dreva a má rozmery 15 x 10 cm. Nápis je namaľovaný čiernou kriedovou farbou. Pre ľahké zapamätanie si vysadenej rastliny môžete na značku napísať kriedou. Český výrobok.
| Šírka: | 10 cm |
|---|---|
| Výška: | 15 cm |
| Materiál | Drevo |
|---|---|
| Umiestnenie | Izbové |
| Typ | Klasické |
| Farba | Béžová |
| Barva | Prírodné |
| Dřevina | Topoľ preglejka |
| Země původu | Česká republika |
| Velikost | 15 cm |
| Povolen v | MALL |
| Výrobca | AMADEA |

15×8 cm, drevený, izbový
Skladom
17×22×62 cm, drevený, vonkajší
Skladom
15×17×17 cm, drevený, vonkajší
Skladom
15×17×17 cm, drevený, vonkajší
Skladom
20×27×27 cm, samozavlažovací, drevený
Skladom
20×27×27 cm, samozavlažovací, drevený
Skladom
21×27×27 cm, drevený, vonkajší
Skladom
21×27×27 cm, drevený, vonkajší
Skladom
17×52×22 cm, drevený, vonkajší
Skladom
17×22×52 cm, drevený, vonkajší
Skladom
15×17×17 cm, drevený, vonkajší
Skladom
17×15×17 cm, drevený, vonkajší
Skladom
20×9 cm, drevený, izbový
Skladom
21×27×27 cm, drevený, vonkajší
Skladom
17×22×62 cm, drevený, vonkajší
Skladom
17×22×52 cm, drevený, vonkajší
Skladom
17×22×62 cm, drevený, vonkajší
Skladom
17×22×62 cm, drevený, vonkajší
Skladom
17×22×52 cm, drevený, vonkajší
Skladom
17×22×52 cm, drevený, vonkajší
Skladom
15×17×17 cm, drevený, vonkajší
Skladom
17×62×22 cm, drevený, vonkajší
Skladom
15×17×32 cm, drevený, vonkajší
Skladom
15×17×32 cm, drevený, vonkajší
Skladom
15×17×32 cm, drevený, vonkajší
Skladom
15×17×47 cm, drevený, vonkajší
Skladom
15×17×47 cm, drevený, vonkajší
Skladom
21×27×27 cm, samozavlažovací, drevený
Skladom
17×22×52 cm, samozavlažovací, drevený
Skladom
17×22×52 cm, samozavlažovací, drevený
Skladom
12×14×24 cm, drevený, izbový
Skladom
15×17×17 cm, drevený, vonkajší
Skladom
Anjel, drevená
Skladom
Drevená, dekoračná, priemer
Skladom
10×19×32 cm, drevený, bez veka
Skladom
Anjel, drevená, priemer
Skladom
Výška, hĺbka, priemer
Skladom
Lyžičky, drevený
Skladom
17×22×52 cm, samozavlažovací, drevený
Skladom
Výška, hĺbka, priemer
Skladom
40×30 cm, drevená, hranatá
Skladom
23×36 cm, drevená, hranatá
Skladom
Drevená, priemer
Skladom
Držiaky utierok, drevený, priemer
Skladom
12×33×46 cm, drevený, bez veka
Skladom
Drevená, v rustikálnom štýle
Skladom

17×60×19 cm, samozavlažovací, plastový
Skladom
17×22×62 cm, samozavlažovací, drevený
Skladom
Nástenný, drevený, dizajnový
Skladom