

Rozmery 25×35×50 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Drevená debna z masívneho smrekového dreva, rozmery 50 x 35 x 25 cm, objem 43 l, nosnosť 15 kg. Otvory zabezpečujú cirkuláciu vzduchu. Výrobok je bez povrchovej úpravy. Český výrobok.
| Šírka: | 35 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 50 cm |
| Výška: | 25 cm |
| Materiál | Drevo |
|---|---|
| Farba | Hnedá |
| Barva | Prírodné |
| Dřevina | Smrek masív |
| Země původu | Česká republika |
| Specifikace | Český výrobok |
| Velikost | 50 cm |
| Dĺžka | 50 cm |
| Výrobca | AMADEA |

25×30×50 cm, drevený, bez veka
Skladom
16×19×20 cm, drevený, bez veka
Skladom
15×24×50 cm, drevený, bez veka
Skladom
14×15×20 cm, drevený, bez veka
Skladom
12×15×28 cm, drevený, bez veka
Skladom
14×20×34 cm, drevený, bez veka
Skladom
12×34-46×21-33 cm, drevený, bez veka
Skladom
12×21×34 cm, drevený, bez veka
Skladom
14×39×29 cm, drevený, bez veka
Skladom
12×21×34 cm, drevený, bez veka
Skladom
10×19×32 cm, drevený, priemer
Skladom
16×19×29 cm, s vekom, drevený
Skladom
12×27×40 cm, drevený, bez veka
Skladom
12×28-40×15-27 cm, drevený, bez veka
Skladom
15×14×40 cm, drevený, bez veka
Skladom
15×19×45 cm, drevený, bez veka
Skladom
16×14×20 cm, s vekom, drevený
Skladom
16×19×20 cm, s vekom, drevený
Skladom
16×24×34 cm, s vekom, drevený
Skladom
16×14×40 cm, s vekom, drevený
Skladom
16×14×24 cm, s vekom, drevený
Skladom
12×33×46 cm, drevený, priemer
Skladom
15×24×34 cm, drevený, bez veka
Skladom
24×28×19 cm, s vekom, drevený
Skladom
15×19×29 cm, drevený, bez veka
Skladom
22×27×27 cm, s vekom, drevený
Skladom
28×26×26 cm, textilný, papierový
Na odoslanie o 1 týždeň
33×33×33 cm, textilný, papierový
Na odoslanie o 1 týždeň
25×24×24 cm, s vekom, drevený
Skladom
11×15-29×15-29 cm, textilný, papierový
Skladom
30×30×30 cm, textilný, papierový
Na odoslanie o 1 týždeň
S vekom, drevený, v sadách
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Anjel, drevená
Skladom
10×19×32 cm, drevený, bez veka
Skladom
Drevená, priemer
Skladom
Drevená, dekoračná, priemer
Skladom
Výška, hĺbka, priemer
Skladom
40×30 cm, drevená, hranatá
Skladom
Anjel, drevená, priemer
Skladom
17×22×52 cm, samozavlažovací, drevený
Skladom
Lyžičky, drevený
Skladom
Výška, hĺbka, priemer
Skladom
20×25×25 cm, samozavlažovací, plastový
Skladom
Držiaky utierok, drevený, priemer
Skladom
12×33×46 cm, drevený, bez veka
Skladom

Drevený, sklenený, na čajové sviečky
Skladom
17×22×62 cm, samozavlažovací, drevený
Skladom
17×60×19 cm, samozavlažovací, plastový
Skladom
30×20 cm, drevená, okrúhla
Skladom