

Rozmery 12×21×34 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Drevená debnička z masívneho smrekového dreva, rozmery 34 x 21 x 12 cm, objem 8 l, nosnosť 15 kg. Krabicu možno použiť na ukladanie a organizovanie vecí, ale aj ako základňu pre darčekový kôš. Otvory zabezpečujú cirkuláciu vzduchu. Výrobok je bez povrchovej úpravy. Český výrobok.
| Šírka: | 21 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 34 cm |
| Výška: | 12 cm |
| Spôsob zatvárania | Bez veka |
|---|---|
| Materiál | Drevo |
| Farba | Hnedá |
| Barva | Prírodné |
| Dřevina | Smrek masív |
| Země původu | Česká republika |
| Specifikace | Český výrobok |
| Velikost | 34 cm |
| Povolen v | MALL |
| Dĺžka | 34 cm |
| Výrobca | AMADEA |

12×21×34 cm, drevený, bez veka
Skladom
12×34-46×21-33 cm, drevený, bez veka
Skladom
14×15×20 cm, drevený, bez veka
Skladom
12×27×40 cm, drevený, bez veka
Skladom
25×30×50 cm, drevený, bez veka
Skladom
22×27×27 cm, s vekom, drevený
Skladom
10×19×32 cm, drevený, priemer
Skladom
12×27×40 cm, drevený, bez veka
Skladom
12×15×28 cm, drevený, bez veka
Skladom
16×14×24 cm, s vekom, drevený
Skladom
16×14×40 cm, s vekom, drevený
Skladom
14×20×34 cm, drevený, bez veka
Skladom
16×19×29 cm, s vekom, drevený
Skladom
12×33×46 cm, drevený, priemer
Skladom
15×24×50 cm, drevený, bez veka
Skladom
14×39×29 cm, drevený, bez veka
Skladom
16×19×20 cm, s vekom, drevený
Skladom
12×28-40×15-27 cm, drevený, bez veka
Skladom
12×33×46 cm, drevený, bez veka
Skladom
16×24×34 cm, s vekom, drevený
Skladom
16×14×20 cm, s vekom, drevený
Skladom
10×19×32 cm, drevený, bez veka
Skladom
S vekom, drevený, v sadách
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
16×19×20 cm, drevený, bez veka
Skladom
24×28×19 cm, s vekom, drevený
Skladom
15×19×45 cm, drevený, bez veka
Skladom
15×24×34 cm, drevený, bez veka
Skladom
15×19×29 cm, drevený, bez veka
Skladom
11×29×14 cm, textilný, v sadách
Skladom
10×26×13 cm, s vekom, papierový
Skladom
8×16×27 cm, s vekom, plastový
Skladom
Textilný, papierový, stohovateľný
Na odoslanie o 1 týždeň
Anjel, drevená
Skladom
Drevená, priemer
Skladom
10×19×32 cm, drevený, bez veka
Skladom
Drevený, nerezový, hranatý
Skladom
12×27×40 cm, drevený, bez veka
Skladom
Výška, hĺbka, priemer
Skladom
Anjel, drevená, priemer
Skladom
17×22×62 cm, samozavlažovací, drevený
Skladom
17×22×52 cm, samozavlažovací, drevený
Skladom
Drevená, dekoračná, priemer
Skladom
31×44×76 cm, priemer
Skladom
Lyžičky, drevený
Skladom
40×30 cm, drevená, hranatá
Skladom
Výška, hĺbka, priemer
Skladom
Drevený, sklenený, na čajové sviečky
Skladom
20×25×25 cm, samozavlažovací, plastový
Skladom

Drevená, okrúhla
Skladom