

Rozmery 15×16 cm
Najlepšia cena za posledných 30 dní: 10 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Drevená dekorácia srdca s textom na zavesenie je vyrobená z masívneho bukového dreva, rozmery sú 16 x 15 x 0,50 cm.
| Šírka: | 16 cm |
|---|---|
| Výška: | 15 cm |
| Materiál | Drevo |
|---|---|
| Farba | Hnedá |
| Barva | Prírodné |
| Dřevina | Buk masív |
| Vzor - motiv | Srdce |
| Země původu | Česká republika |
| Specifikace | Český výrobok |
| Velikost | 16 cm |
| Povolen v | MALL |
| Výrobca | AMADEA |

V modernom štýle, v rustikálnom štýle, v škandinávskom štýle
Skladom
11×20 cm, priemer, drevená
Skladom
V modernom štýle, šírka, výška
Skladom
9×10 cm, kovová
Skladom
Drevená
Skladom
Drevená
Skladom
V modernom štýle, kovová
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
V modernom štýle, šírka, výška
Skladom
Drevená
Skladom
Drevená
Skladom
V modernom štýle, šírka, výška
Skladom
95×32 cm
Skladom
43×30 cm, priemer, kovová
Skladom
V modernom štýle, drevená
Skladom
50×50 cm, priemer, kovová
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
65×30 cm
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
V modernom štýle, v rustikálnom štýle, v industriálnom štýle
Skladom
Drevená
Skladom

V modernom štýle, drevená
Skladom
18×21 cm, drevená
Skladom
V modernom štýle, šírka, výška
Skladom
Drevená
Skladom
53×79 cm, v retro štýle, priemer
Skladom
V modernom štýle, šírka, výška
Skladom
V modernom štýle, šírka, výška
Skladom
Drevená
Skladom
25×46 cm
Skladom

V modernom štýle, šírka, výška
Skladom
V modernom štýle, šírka, výška
Skladom
V modernom štýle, v rustikálnom štýle, šírka
Skladom
Anjel, drevená
Skladom
10×19×32 cm, drevený, bez veka
Skladom
12×27×40 cm, drevený, bez veka
Skladom
Anjel, drevená, priemer
Skladom
Drevený, nerezový, hranatý
Skladom
17×22×52 cm, samozavlažovací, drevený
Skladom
17×22×62 cm, samozavlažovací, drevený
Skladom
Drevená, v rustikálnom štýle
Skladom
40×30 cm, drevená, hranatá
Skladom
31×44×76 cm, priemer
Skladom
Drevená, priemer
Skladom
Výška, hĺbka, priemer
Skladom
20×25×25 cm, samozavlažovací, plastový
Skladom
Drevená, dekoračná, priemer
Skladom
Drevená, okrúhla
Skladom
Drevená, v rustikálnom štýle, priemer
Skladom
12×33×46 cm, drevený, bez veka
Skladom
Drevená, okrúhla, výška
Skladom