

Rozmery 13×19 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Drevený kríž s výrezom v tvare ruže je vyrobený z masívneho jelšového dreva. Kríž je možné zavesiť na stenu. Rozmery sú 19 x 13 x 1,50 cm. Drevo je na povrchu ošetrené prírodným olejom.
| Šírka: | 19 cm |
|---|---|
| Výška: | 13 cm |
| Materiál | Drevo |
|---|---|
| Farba | Hnedá |
| Barva | Prírodné |
| Dřevina | Jelša masív |
| Vzor - motiv | Kríž, Kvety |
| Země původu | Česká republika |
| Specifikace | Český výrobok |
| Velikost | 19 cm |
| Povolen v | MALL |
| Výrobca | AMADEA |

28×11 cm, v rustikálnom štýle, priemer
Skladom
18×21 cm, drevená
Skladom
24×34 cm, kovová
Skladom
V modernom štýle, drevená
Skladom
60×5 cm, v retro štýle, priemer
Skladom
40×120 cm, priemer, drevená

V modernom štýle, šírka, výška
Skladom
V modernom štýle, v rustikálnom štýle, v škandinávskom štýle
Skladom
51×46 cm, priemer, drevená
Skladom
V modernom štýle, šírka, výška
Skladom
V modernom štýle, priemer, drevená
Skladom
68×28 cm, priemer
Skladom
106×125 cm, v modernom štýle, hĺbka
Skladom
V modernom štýle, drevená
Skladom
46×66 cm, v modernom štýle, priemer
Skladom
Drevená
Skladom
30×44 cm, priemer
Skladom
46×26 cm, priemer, kovová
Skladom
V modernom štýle, šírka, výška
Skladom
Kovová
Skladom
Drevená
Skladom
68-109×94-150 cm, v škandinávskom štýle, priemer
Skladom
38×19 cm, priemer, kovová
Skladom
18×18 cm, v retro štýle, priemer
Skladom
31×120 cm, v modernom štýle, priemer

Drevená
Skladom
53×26 cm, v rustikálnom štýle, priemer
Skladom
V modernom štýle, drevená
Skladom
21×21 cm, v retro štýle, priemer
Skladom
V modernom štýle, v škandinávskom štýle, šírka
Skladom
V modernom štýle, šírka, výška
Skladom
V modernom štýle, šírka, výška
Skladom
Anjel, drevená
Skladom
10×19×32 cm, drevený, bez veka
Skladom
Drevená, priemer
Skladom
Výška, hĺbka, priemer
Skladom
Drevená, dekoračná, priemer
Skladom
17×22×52 cm, samozavlažovací, drevený
Skladom
40×30 cm, drevená, hranatá
Skladom
Anjel, drevená, priemer
Skladom
Lyžičky, drevený
Skladom
Výška, hĺbka, priemer
Skladom
Drevená, okrúhla
Skladom
12×33×46 cm, drevený, bez veka
Skladom
17×60×19 cm, samozavlažovací, plastový
Skladom
20×25×25 cm, samozavlažovací, plastový
Skladom
Držiaky utierok, drevený, priemer
Skladom

17×22×62 cm, samozavlažovací, drevený
Skladom
23×36 cm, drevená, hranatá
Skladom