






Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Designové stropné svietidlo. Efekt hviezdnej oblohy. Stmievanie, zmena teploty chromatickosti. Teplota chromatickosti: 3000-6500K. Diaľkové ovládanie je súčasťou balenia.
| Sortiment | Lustre a stropné osvetlenie |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Funkcie | LED technológia/Stmievateľné diaľkovým ovládačom/Diaľkové ovládanie |
| Tvar | Štvorcový |
| Stupeň krytia (ip) | IP20 |
| Pätica | Integrovaný LED modul |
| Max. príkon zdroja | 24 W |
| Počet žiaroviek | 1 |
| Žiarovky súčasťou balenia | ÁNO (LED) |
| Príkon zdroja | 24 W |
| Teplota chromatickosti | 3000-6500 K |
| Celkový svetelný tok | 2400 lm |
| Index podania farieb (cri) | 80 Ra |
| Priemerná životnosť zdroja | 25000 h |
| Napätie | 230 V |
| Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom | 1 |
| Typ | Stropné svietidlo |
| Miesto | Obývačka/Spálňa |
| Farba svetla | Teplá biela/Denná biela/Studená biela |
| Celkový príkon svietidla | 24 W |
| Ekvivalent klasickej žiarovky | 165 W |
| Štýl | Ostatné |
| Series | STARRY SKY Briloner |
| Výrobca | Briloner |

Lampičky, na noc
SkladomDoprava zadarmo

Lustre a stropné osvetlenie
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Lustre a stropné osvetlenie
SkladomDoprava zadarmo
Lustre a stropné osvetlenie, na noc
SkladomDoprava zadarmo
Lustre a stropné osvetlenie, na noc
SkladomDoprava zadarmo
Lustre a stropné osvetlenie
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo

Lustre a stropné osvetlenie, na noc
SkladomDoprava zadarmo
Lustre a stropné osvetlenie
SkladomDoprava zadarmo
Lustre a stropné osvetlenie
SkladomDoprava zadarmo

Lustre a stropné osvetlenie, na noc
SkladomDoprava zadarmo
Lustre a stropné osvetlenie
Skladom
Na noc
SkladomDoprava zadarmo
Lustre a stropné osvetlenie
Skladom
Lustre a stropné osvetlenie
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, LED, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, s napätím 230V, do spálne a obývačky
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Svetelné reťaze, solárne, nástenné
SkladomDoprava zadarmo
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, okrúhly
Dostupné v 6 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Svetelné reťaze, solárne
Skladom
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, atypický
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, LED, s napätím 230V
Skladom
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, okrúhly
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
LED, v modernom štýle, s diaľkovým ovládaním
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, LED, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
LED, v modernom štýle, s diaľkovým ovládaním
SkladomDoprava zadarmo