






Najlepšia cena za posledných 30 dní: 107,9 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Bohemia Prestige ELEGANTE PLATIN whisky set 6+1 je určený pre skutočných fajnšmekrov. Táto unikátna sada je balená v exkluzívnom čiernom balení so zlatým logom Bohemia Prestige a je ideálna ako darček na každú príležitosť. Samotná karafa a poháre sú vyrobené z krištáľového skla najvyššej kvality. Sklo je priehľadné, odolné a má svoj originálny dizajn , navyše je sada zdobená krásnym platinovým pásom, ktorý podčiarkuje výnimočnosť. Či už na stole alebo na bare pôsobí mejestátne a svojou výnimočnosťou neunikne očiam žiadnej návštevy. Buďte jedineční a originálni, Bohemia Prestige.
| Druh | Na whisky |
|---|---|
| Materiál | Sklo |
| Farba | Biela |
| Sada obsahuje | 1x karafa, 6x pohár |
| Objem karafy | 850 ml |
| Výška karafy | 18,9 cm |
| Objem pohára | 340 ml |
| Výška pohára | 9,4 cm |
| Umývateľné v myčke | Áno |
| Plu kód | 04121802862 |
| Výrobca | BOHEMIA PRESTIGE |

Sklenený, na pivo
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Na whisky, sklenený
Na odoslanie o 1 deň
Na whisky, sklenený
Na odoslanie o 1 deň
Na víno, sklenený
Skladom
Na whisky, sklenený
Skladom
Na whisky, sklenený
Na odoslanie o 1 deň

Na whisky, sklenený
Na odoslanie o 1 deň
Na whisky, v sadách
Na odoslanie o 1 deň
Black-out, kusový, polyesterový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
Na šampanské, v sadách
Na odoslanie o 2 dniDoprava zadarmo
Bambusová, so stojanom
Na odoslanie o 3 dni
Nástenné, s rámom, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
Do kuchyne, do obývačky, do spálne
Na odoslanie o 1 deň
Bez rámu, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
Na whisky, sklenený
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
Do kuchyne, do obývačky, do spálne
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
Do kuchyne, do obývačky, do spálne
Na odoslanie o 1 deň
Black-out, kusový, polyesterový
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
Kovový, analógový, orientálny
Na odoslanie o 3 dni
LED, kovový, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
LED, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
LED, kovový, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo