Odporúčame
Obraz s ručne maľovanými prvkami 140x70 cm Nordic Shapes – Malerifabrikken
Rozmery 70×140 cm
História cien
- 19. 5. 2026 - 221 €
- 19. 4. 2026 - 221 €
- 5. 3. 2026 - 219,3 €
- 16. 1. 2026 - 242 €
- 22. 11. 2025 - 219,3 €
- 11. 11. 2025 - 219 €
- 7. 11. 2025 - 229 €
- 5. 11. 2025 - 234 €
- 15. 4. 2025 - 254 €
- 9. 4. 2025 - 218 €
- 27. 3. 2025 - 254 €
- 25. 3. 2025 - 247 €
- 20. 3. 2025 - 212 €
- 16. 3. 2025 - 247 €
- 3. 2. 2025 - 266 €
- 16. 1. 2025 - 234 €
- 10. 1. 2025 - 250 €
- 5. 1. 2025 - 266 €
- 11. 11. 2024 - 220,2 €
Popis produktu
Tento obraz je charakteristický prémiovou kvalitou a poctivým dánskym spracovaním. Za dizajnom stojí uznávaná dánska umelkyňa Freja . Dizajn je následne prostredníctvom tlače prenesený na plátno a z 25 až 50 % doplnený o ručne maľované detaily .
Rozmery
| Šírka: | 140 cm |
|---|---|
| Výška: | 70 cm |
Parametre
| Materiál | Plátno |
|---|---|
| Typ | Jednodielne |
| Farba | Béžová |
| Štýl | Škandinávsky |
| Krajina pôvodu | CN |
| Hrúbka | 4 cm |
| Váha | 2.1 kg |
| Produktový rad | Nordic Shapes |
| Dizajnový štýl | Škandinávsky/moderný |
| Kvalita | Premium |
| Materiál rámu | Jedľový masív |
| Starostlivosť | Pravidelne oprašujte |
| Spôsob uchytenia | Háčik/klinčeky/šróby |
| Zavesenie súčasťou | Nie |
| Rám | Bez rámu |
| Material | Plátno |
| Výrobca | Malerifabrikken |
Najlepšie produkty od Bonami.sk

Krémový detský koberec 120x170 cm Funny Dots – Hanse Home
120×170 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Závesný oceľový košík – Metaltex
Plastový, kusový
Skladom
Krémový detský koberec 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Samodržiace plastové háčiky v súprave 2 ks v lesklej striebornej farbe Vacuum-Loc – Wenko
Nástenný, prísavkový
Skladom
Matne čierny oceľový stojan na toaletný papier Rivalta – Wenko
S držiakom toaletného papiera
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Samodržiaci háčik z nerezovej ocele Celano - Wenko
Samolepiaci, prísavkový
Skladom
Plastovo-bambusový box na vreckovky Rotello - Wenko
Na vreckovky
Skladom
Stojan 12 fliaš vína z orechového dreva Wenko Norway
28×42 cm, drevený, v dekore orech
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Čierny kovový regál na víno počet fliaš 50 Barbera – Metaltex
108×50×26 cm, kovový, závesný
Skladom
Set na výrobu kvásku so stierkou 2 ks 700 ml – Lékué
Silikónová
Skladom
Oceľová roztiahnuteľná dvojitá garniža 167 - 365 cm Twilight – Umbra
Kovová
Skladom
Petrolejová lampa - Orion
Sklenený, interiérový, na dlhé sviečky
Skladom
Toaletná kefa s držiakom na toaletný papier Wenko Debar
S držiakom toaletného papiera
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Plastové dózy v súprave 12 ks na potraviny Fresco – Hermia
Na potraviny, plastová, v sadách
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Transparentná protišmyková kúpeľňová podložka Wenko Paradise, 71 × 36 cm
Skladom
Čierny kovový odkvapkávač 43x23,5 cm Radka – Orion
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Sprchová roleta Wenko, 1,32 x 2,4 m
132×240 cm
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Sivý úložný box LEGO®
18×50×25 cm, plastový
Skladom


























