Odporúčame
Polica na obrázky v dekore duba v prírodnej farbe 120 cm Folk – Hübsch
Rozmery 8×120×11 cm
74,8 €
História cien
- 12. 5. 2026 - 74,8 €
- 19. 4. 2026 - 74,8 €
- 20. 2. 2026 - 74 €
- 16. 2. 2026 - 87 €
- 23. 1. 2026 - 74 €
- 16. 1. 2026 - 75,69 €
- 28. 11. 2025 - 71,2 €
- 14. 11. 2025 - 75,65 €
- 7. 11. 2025 - 80,1 €
- 26. 6. 2025 - 89 €
- 20. 6. 2025 - 74 €
- 10. 6. 2025 - 89 €
- 6. 6. 2025 - 77 €
- 27. 5. 2025 - 89 €
- 23. 5. 2025 - 77 €
- 30. 4. 2025 - 89 €
- 25. 4. 2025 - 76 €
- 24. 4. 2025 - 89 €
- 15. 11. 2024 - 72 €
- 11. 11. 2024 - 73 €
Popis produktu
Polica na obrázky v dekore duba v prírodnej farbe 120 cm Folk – Hübsch
Rozmery
| Šírka: | 120 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 11 cm |
| Výška: | 8 cm |
Parametre
| Povrchová úprava | Mat |
|---|---|
| Materiál | Lamino |
| Dekor | Dub |
| Tvar | Rovné |
| Farba | Béžová |
| Krajina pôvodu | VN |
| Váha | 2 kg |
| Starostlivosť | Čistiť vlhkou handričkou alebo hubkou, nepoužívať agresívne a abrazívne čističe |
| Produktový rad | Folk |
| Vyžaduje montáž | Nie |
| Dizajnový štýl | Škandinávsky |
| Kvalita | Premium |
| Farba dreva | Svetlé drevo |
| Spôsob uchytenia | Klinčeky/šróby |
| Zavesenie súčasťou | Nie |
| Material | MDF |
| Výrobca | Hübsch |
Najlepšie produkty od Bonami.sk

95 €106 €
Krémový detský koberec 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
48 €54 €
Matne čierny oceľový stojan na toaletný papier Rivalta – Wenko
S držiakom toaletného papiera
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
55 €
Oceľová roztiahnuteľná dvojitá garniža 167 - 365 cm Twilight – Umbra
Kovová
Skladom
53 €59 €
Krémový detský koberec 120x170 cm Funny Dots – Hanse Home
120×170 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
8,5 €
Plastovo-bambusový box na vreckovky Rotello - Wenko
Na vreckovky
Skladom
41 €46 €
Béžový detský koberec 160x235 cm Animal Park – Hanse Home
160×235 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
8,9 €15,4 €
Samodržiace plastové háčiky v súprave 2 ks v lesklej striebornej farbe Vacuum-Loc – Wenko
Nástenný, prísavkový
Skladom
6,9 €7,9 €
Samodržiaci háčik z nerezovej ocele Celano - Wenko
Samolepiaci, prísavkový
Skladom
62 €
Čierne kovové rámčeky na stenu v súprave 5 ks 66x69 cm Exhibit – Umbra
69×66 cm, na viac fotiek, nástenný
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
211 €231 €
Zelená vitrína z jedľového dreva 13,5x80 cm Hazem – Bloomingville
80×13×50 cm, drevená, matná
Dostupné v 2 e-shopoch
Doprava zadarmo
27,8 €
Tmavohnedý drevený stojací rámček 19x24 cm Bellwood – Umbra
Drevený, v modernom štýle, stojací
Skladom
57 €64 €
Oceľová roztiahnuteľná dvojitá garniža 213 - 365 cm Twilight – Umbra
Kovová
Skladom
17,6 €
Biely plastový odpadkový kôš 5 l Inca – Wenko
25 cm, ⌀ 18 cm, s vekom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
79 €
Pekáč z liatiny 26x26 cm Litina – Orion
S vekom, kovová
Dostupné v 2 e-shopoch

7,2 €7,9 €
Závesný oceľový košík – Metaltex
Plastový, kusový
Skladom
30,5 €33,8 €
Dávkovač mydla bez nutnosti vŕtania Wenko Vacuum-Loc
Nástenný, s pumpičkou
Skladom
18,4 €
Čierny kovový odkvapkávač 43x23,5 cm Radka – Orion
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
27,5 €29,9 €







